Skocz do zawartości

Crashu.

Gracz
  • Postów

    227
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Crashu.

  1. Huawei P9 Lite czy Sony Xperia Z1 Compact?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. BlobsoN*

      BlobsoN*

      Xperia jest znana z tego , że ma słabe oprogramowanie. Weź P9 Lite , bo wiem , że używa się go w miarę wygodnie i działa płynnie.

    3. DareK.

      DareK.

      P9 Lite.

      Mam P8, to prawie to samo i zaje*ście płynnie chodzi. Aplikacje zatrzymały się max. 5 razy od kąd go mam (ponad rok) więc polecam HUŁAŁEJ

    4. DareK.

      DareK.

      Aczkolwiek...

      Polecałbym markę Xiaomi. Za 1100 zł będziesz miał zaj*bisty telefon lepszy od Huawei P9, oprócz aparatu. Naprawdę cena=jakość.

      Jeśli o to chodzi o cena=jakość to..

      Xiaomi>Huawei>Sony

    5. Filipovsky

      Filipovsky

      mialem xiaomi i mi si e zepsuł a zeby nie oplacalo sie nawet czesci nowych kupowac wiec mo\usialem kupic nowy telefon ale z tych 2 to polecam sony

       

    6. Crashu.

      Crashu.

      Ogólnie mam teraz Sony Z1 Compact i mogę mieć Huawei P9 Lite. W Sony podoba mi się odtwarzacz i to że ma żyroskop, czego nie ma niestety P9 Lite. Wiadomo wyświetlacz w P9 Lite większy. Kurde nie mogę się zdecydować. :D

       

  2. Crashu.

    [S] Picador

    =============================================================================================== Treść zawarta w temacie jest niezgodna z regulaminem działu. Temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum. =============================================================================================== ( 8.Tematy leżące powyżej 3 dni bez kompletnego odzewu autora będą zamykane i przenoszone do Archiwum. )
  3. Crashu.

    NQ

    Zamykam.
  4. 18.12.2016 W dniu dzisiejszym została dodana możliwość sprawdzenia historii przelewów oraz historii transakcji pojazdami. Historia oznaczeń: [colorold=red]>[/colorold] - ta strzałka informuje, że przelewu/sprzedania pojazdu dokonał inny gracz [colorold=lime]>[/colorold] - ta strzałka informuje, że przelewu/sprzedania pojazdu dokonałeś ty. Nowe opcje znajdują się pod panelem F5 na trzeciej stronie. [colorold=silver]Zdjęcia do aktualizacji wykonane przez Eryka oraz Pepsi.[/colorold]
  5. 17-12-2016 Została wprowadzona nowa komenda '/go' dla użytkowników z kontem Premium i Premium +. Umożliwia ona bezkarnie ogłoszenia treści na osobnym czacie. Wraz z wprowadzeniem tej komendy zakazuje się ogłoszenia na czacie '/g' oraz '/gp'. Aby włączyć lub wyłączyć czat ogłoszeń wpisujemy '/go'.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. 30 chłopaków, 0 dziewczyn xD #technik_informatyk

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. WGMFNX_XOXO

      WGMFNX_XOXO

      7 dziewczyn 16 chlopakow

       

      #Technik_logistyk

    3. Uzurpator

      Uzurpator

      Eeee to stary masz w czym wybierać hahha. :D

       

    4. filipeQQ

      filipeQQ

      8 chłopaków, 6 dziewczyn.

      #gitara_siema :)

    5. .DaftleG.
    6. Ronal

      Ronal

      Ja to samo #technik informatyk

       

  10. W jaki sposób sprawdzić swój serial ? 1. Uruchamiamy MTA. 2. Klikamy przycisk F8 lub ~ by włączyć konsole. 3. Wpisujemy komendę: serial ( bez ukośnika ) 4. Zaznaczamy serial, następnie kopiujemy go za pomocą skrótu: Ctrl+C
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Crashu.

    Koniec kariery

    Trzym się ruda maupo.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Crashu.

    Sygnaturka!

    Przeniesione z działu Pomoc do Off-Topic>>Grafiki.
  18. 29-07-2016 Frakcja SAMD otrzymała nowe miejsce na bazę.
  19. 28-07-2016 Wprowadzono możliwość malowania felg o ID 1077 oraz 1078. Łączna lista felg, które można pomalować: 1076, 1077, 1078. Można tego dokonać w warsztacie Bolka.
  20. 27-07-2016 Asortyment felg został zaktualizowany.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin