Skocz do zawartości

Nexonn

Gracz
  • Postów

    97
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Nexonn

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nick z mumble:Nexon Powód zbanowania:Obraza IP internetu, na który został nałożony ban:tylko pm Nick admina banującego:ZbyK Opis bana: Siedzialem na mumble i chcialem sprzedac staliona to wchodze na jakis inny kanal i sie pytam czy neichcecie kupic oni nei z pyskiem do mnie to ja mowie ok CJ niechcecie to nie i zaczelo0 sie wyzywanie a to po rodzinie niekturzy itd oczywiscie jak rozmawialsmy z administracja to oni nei cos ty i zaprzeczali jak banda lgajacych przepraszam za wyrazenie (cweli) no i zbyk wszed posluchal ich i nie dal mi nic powiedziec i ban ! Coś od siebie: Chce dostac ub bo bardzo bym chcial byc w samd Gdybym nie chcial byc w samdach Do bym powiedzial ( Szkoda Sczepic Ryja ) i bym poczekal na konie kary ale rekru jest i chce sie dostac !
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nick z mumble:Nexon Powód zbanowania:Obraza IP internetu, na który został nałożony ban: tylko na pm Nick admina banującego: Zbyk Opis bana: siedzialem na mumble z kolegami i chcialem sprzedac staliona to poszedlem na kanal wyzej i spytalem sie czy chca kupic staliona oni do mnie z pyskiem i zebym wychodzil to ja zaczolem sie klucic i i tak wyzwalem ale od Cj a daa mnie cj nie jest przezwiskiem potem jak rozmawialismy z Administracja to jak chcialem sie odezwac to w moja strone lecialy teksty zamknij morde i tak dalej ( Oraz mnie tez przezywali bo dla mnie to tez bylo przezwisko od Dzieciaka bo Mnie to urazilo bo nie lubie jak ktos ma cos do mojego wieku mam tyle lat i co z tego ) Coś od siebie:Chcailbym dostac ub bo chce sie dostac do Samd i jesli to pomoze to przepraszam wszystkich administratorow .
  6. Gracz boniek bym bardzo mily i postanowil mnie oprowadzic po bazie samd o to SS'y http://imgur.com/a/56p3A http://imgur.com/a/W8Oyg Przez caly czasz panowala mila atmosfera i nawet usiedlismy na chwilke http://imgur.com/a/shd1g
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Potwierdzam to wszystko gdyz siedzialem wtedy z yaski na TS
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nexonn

    Turniej CS-GO 4LIFE!

    (nowy temat, tamten zamknął bolek) Witam, zakładam, że jest tutaj wielu graczy którzy grają w CS-GO, chce zorganizować turniej 4Life, oczywiście wygrani otrzymują pieniądze na serwerze, składy bym pomieszał, żeby było mniej więcej po równo Jeśli ktoś jest chętny proszę zgłosić się na dole wraz ze wzorem: Nick:|Katujemy|Nexon Ranga:s 1 specialnie spadlem z mg2 Steam nick:|Katujemy|Nexon Link do SteamComunnity:http://steamcommunity.com/id/Kolombia/home Zapraszam! Proponowane rozpoczęcie: 08.07.2016 Godzina 20 Zgłoszenia zbieram do jutra, godzina 18!
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin