Login: Domcin.
Nick: ground0
PID: 1583
Dopisek BMA: NIE
Dokładna data umieszczenia: 18.03.2026
Powód umieszczenia na czarnej liście: Otrzymanie kary serwerowej w trakcie służby.
Dlaczego miałbyś zostać z niej zdjęty?: Dostałem bana 30d za afk na służbie. Był wtedy tydzień specjalny i zależało mi na dodatkowym plusie czy dwóch za minuty, dlatego przesadziłem i zasnąłem przed komputerem. Przez sen jednak musiałem jakoś ruszać myszką i pozostawało mi na S1. Admistratorka RCON Greyna przeniosła mnie do klatki, przez co zmieniła moją pozycję i odnowiła czas potrzebny do kicka antyafk. Dopiero po kilku minutach w klatce ten system mnie wyrzucił. Ta sytuacja przytrafiła mi się na postoju SF1, więc uznaje to niejako za mały dowód na wypadek przy pracy, a nie celowe działanie, bo miejsce na afka najgorsze z najgorszych :). Po tym wydarzeniu jeszcze tej samej nocy odbyłem rozmowę z Gręyną i MateuszXQ, gdzie wyjaśniałem co się stało i przepraszałem za to. Ban został zdjęty po około 1-2 tyg, a ja przy tym zrzekłem się wypłaty frakcyjnej. Bardzo zależało mi wtedy na tych plusach. Miałem wtedy jeszcze rangę Nowy kierowca, ale podczas tygodni, w których obowiązywała mnie już norma, miałem zawsze wyrobione minuty na plusa (oprócz tego pierwszego, nieliczącego się do statystyk), a liczbę tygodni norm zleceń potrzebnych do plusa miałem już chyba 2/3. Tak więc po tym tygodniu specjalnym miałbym wtedy chyba z 2 lub 3 rangi do góry, co pokazuje, że będąc w frakcji bardzo się starałem. Chciałbym dostać możliwość powrotu, bo ten krótki okres mojej pracy w TSA był miłym doświadczeniem, ale przez wydalenie nie udało mi się spełnić swoich ambicji. Oprócz tego co wymieniłem, chciałbym także napisać, że te złamanie egzaminu, było moim pierwszym naruszeniem, a podczas egzaminu uzyskałem wysoki wynik, coś około 57pkt. Ban ten, był także moją pierwszą i jedyną karą na serwerze.
Na koniec chciałbym przeprosić zarząd i wszystkich pracowników TSA, za tak głupi błąd. Kara serwerowa i wydalenie z frakcji były jak najbardziej zasłużone i jeszcze raz za to przepraszam. Liczę na pozytywne rozpatrzenie, ponieważ chętnie do Was wrócę.
Pozdrawiam, ground0.