Witam, Sergeant II kjex.nps, San Andreas Police Department.
No tu się mylisz, skakanie na radiowóz i pojazd postronny jest prowokacją, dziwi mnie fakt, że ci to muszę tłumaczyć.
W tamtym momencie skierowałem się postacią w twoim kierunku pisząc nakaz zaprzestania ale rozumiem, że mogłeś tego nie zauważyć.
To prawda, był ten gracz i również kopał radiowóz, więc wezwałem wsparcie ze względu na limit osób zatrzymanych w radiowozie. W tamtym momencie interwencje na gracza Markosalwador podejmował drugi funkcjonariusz, więc dlaczego kierujesz pretensje we mnie? A to, że nie trafił do więzienia najprawdopodobniej jest spowodowane przyjęciem mandatu, który Ty też miałeś możliwość przyjąć.
Wyjaśnie ci kluczowy powód owej przepaści kary. Obaj dostaliście taką samą kategorie mandatu = Niszczenie mienia policji. Nic więcej, a ważną rolę odgrywa tutaj MNOŻNIK. Ty posiadasz największy możliwy mnożnik mandatu, a gracz Weremas.cj posiada o prawie połowę mniejszy, niż Twój.
Pisząc skargę zapoznałeś się z regulaminem, który nakazuje ci używania netykiety, lecz nie stosujesz i używasz celowych zdrobnień, które mają na celu znieważenia.
"Gracz składający skargę, winien jest zachować wszelakie podstawy netykiety, ortografii." Regulamin składania skarg
Tutaj jeszcze jakoś się hamujesz, lecz na serwerze tak się odnosiłeś:
"[2025-07-15 22:05:14] [Output] : knurzysko27 [334]: pi****l sie ty i ten mandat"
To tyle ode mnie, oczekuję odpowiedzi Executive Staff.