-
Postów
23 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez RapMonster
-
dawaj hajs stoje pod twoja chata na grove street dawaj
-
nie ogarniam co sie dzieje w zyciu
-
we love sebastian uwu
-
Zastanawia mnie pewna rzecz. Czemu "niektórzy wyżej" aż tak nie szanują czyjegoś czasu i nie mogą nawet odmówić. Skoro do kogoś się zwracam, to jasne jest że czekam na odpowiedź (niewazne czy pozytywna czy negatywna) i sagowanie czy ignorowanie kogoś jest słabe. Przykro troszeczkę, że tak się do drugiego człowieka podchodzi. Ja totalnie rozumiem, że ktoś może być zajęty, nie mieć ochoty na rozmowe, albo przeoczyć coś bo zapewne ma spory spam w skrzynce. Tyle że doświadczam tego coraz częściej akurat od osób "wyżej", a odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Prędzej się doczekam ze mi odpisze jakaś influ na instagramie. Nawet jeżeli się nie lubimy czy cokolwiek, zwracam się z czymś=czekam na odpowiedź, fajnie jest wiedzieć na czym się stoi. Ale jak już chodzi o jakąkolwiek "prowokacje" (nieważne czy to prowokacja za prowokacje) to nagle można zareagować. Natomiast normalnie porozmawiać? Bruh po co.. Niedługo będzie trzeba za pomocą raportów się porozumiewać, żeby być pewnym, że jakąkolwiek odpowiedź się otrzyma. Najwidoczniej nie jestem wybrana i nie zasluguje nawet na odpowiedz. Ten serwer tworzą ludzie, a jak kilka osób z rzędu traktuje cie jak kogos kto nie istnieje, to w glowie same ukladaja sie wnioski i odechciewa sie uczestniczenia w tym wszystkim. Oczywiscie nie oceniam tutaj ludzi po okladce i nie zakladam ze kazdy kto jest wyzej niz przecietny gracz tak robi. Znajome mi są przypadki akurat od pojedynczych jednostek z ową mocą.
Generalnie sagowanie smierdzi i jest niefajne tego typu. Szkoda ze do tego dochodzi :C
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
I po lizaku.
-
Jest mi przykro. Zostałam pozbawiona nagrody, którą obdarowała mnie publiczność. Nic nie jest jasno wytłumaczone i trzeba się wszystkiego domyślać. Mega słabe. Czemu dostaję się do topki wybranej przez administracje, skoro na moją nagrodę zagłosowała publiczność. Osoby, które nie grają dostają serwerowe nagrody, a osoby aktywne maja się pocieszyć 20zl psc. Naprawdę słabo się czuję, nastawiana jestem na coś innego niż rzeczywiście otrzymuję, przez czyjeś niedopatrzenie.
-
-
Niech żyje wolność, wolność i swoboda
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
narzekanie na to, że inni są mili, życzą powodzenia i gratulują czas zacząć, bo ludzka życzliwość jest taka męcząca, a ja musze skomentować każdy post na forum
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
historia sie powtarza XD popelnij blad kolejny raz i pozniej placz na forum ze cie zmanipulowali es
-
Nikt cię nie pytał. To nie twoja sprawa więc się nie wtrącaj.Te repke 4fun co mi dajecie całą swoją śmieszną ekipą może se wsadzić wiecie gdzie. Dla mnie jesteś totalnym randomem i nie wiem czemu mnie się ciągle czepiasz , zajmij się swoimi sprawami dziewczyno chyba nie masz już dwóch latek.
-
ja mam sie zajac swoimi sprawami, a to ty ciagle wbijasz na nasze profile bruh.. to moj profil wiec moge pytac sama siebie o zdanie, repki sa po to zeby ich uzywac, po cos to istnieje, sam sie doszukujesz przekazu, ze to do Ciebie, a ja Cie wcale nie oznaczylam, wrzuc na luz, bo za bardzo bierzesz do siebie te pstryczki w nosek
-
Co do wchodzenia na profli to dczegoś jest profil by na niego wchodzić . A wy ogarnijcie się z tymi reakcjami 4fun pod każdym moim postem . Nie biorę tego do siebie bo dla mnie mnie jest to poprostu cringe
-
Dla mnie to nie jest cringe, sam pisales ze dzieki za free repke. Na skargi tez mozna wchodzic. Wlasnie po to istnieje forum, by kazdy mogl sobie zerknac czy odpowiedziec na rozne rzeczy. A nie po to, by sie zajmowac soba jak mi "doradzasz". Ty odwiedzasz profile, ja reaguje/pisze sobie na profilu. Przynajmniej masz free kontent do sprawdzania codziennie.
-
Nie mam zamiaru dalej drążyć z Tobą tematu
-
-
slodziutka cebulka