Skocz do zawartości

RapMonster

Gracz
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez RapMonster

  1. plci powinny nie istniec to by sie lepiej zylo ;pp

    1. RaveN*

      RaveN*

      ilość płci na dziś: 72

  2. RapMonster

    Pokaż swoją twarz

    Ready to steal your windsor :> I am speed chce was zobaczyć (nawet ponownie ;p) - @Emialski @Penomeco @RaleQ @Tigerro @Felunio @Bilu. @Kangurek.Kao @DuszeQ
  3. Specjalne gratulacje @Michu499 jestesmy dumni, przejmij ich tam, es.

  4. Ale sobie skoczymy z MC...

    5qy52.jpg

    Dlaczego support się do mnie tepnął? Ale jak to prawko na 5 dni...

    bolmd.jpg

    :(

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. RapMonster

    Pokaż swoją twarz

    SIMPly biggest windsor mommy ༼ º͜ º༽ Dzięki za nominejszyn! @Nexoon.@Penomeco@Felunio Nominuję: @Michu499@Sh!ba* @papiezollo @DuszeQ @.KraczeK. @Nazarbajew. @Kingsayz @karmelki
  7. Jestem stwórcą lodów ekipy. Możecie się w nie zaopatrzyć nawet w szpitalu w Las Venturas.

    2ofp0.png

  8. RapMonster

    LOCK

    @Sh!ba* @Felunio skarbeńki :3
  9. im too hot, swoimi krokami podpalam trawniki :/

    unknoawn_optimized.png

  10. Czy mogę wiedzieć dlaczego to ma w ogóle prawo istnienia i dlaczego jest popierane? Straszne to jest.. XD Gdzie podział się cały ten profesjonalizm? Przecież to jest takie zlekceważenie i wyśmianie serwera, że aż przykro się na to patrzy. Dlaczego to jest jeszcze wspierane przez członków administracji? Cała praca, trud w nią wkładany i spędzony czas nad tym aby serwer był jak najlepszy, zwieńczony jest czymś takim. Gdzie to nie pierwszy raz... XD Nie można tego nazwać śmiesznym filmikiem czy robieniem sobie "beki", tylko wręcz ośmieszaniem i upokarzaniem. Wiem, że to tylko gierka i zabawa w "rp" ale po coś wszyscy pracują nad wizerunkiem serwera i za coś karzą tych, którzy nie potrafią się zachować. O żebraniu na "donejciki" nie wspomnę, gdzie normalnie takie rzeczy są również karane. Regulamin serwera zabrania w jakimkolwiek stopniu wiązać go z treściami pornograficznymi czy erotyką (co w jest kluczową częścią filmików - jęki i skomlenia:)),. Nawet nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które będą próbowały usprawiedliwić te jęki. Te filmiki to w pewnym sensie spora wizytówka dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z serwerem. Wpisując "4Life" w wyszukiwarkę to będzie jedna z rzeczy, które zobaczy nowy gracz. Gracz, który był zbanowany na 2 lata (co nie jest byle czym), mimo otrzymanej kary i rzekomych przeprosin, co może potwierdzić wiele osób, dalej jest zaplątany w sprośne, obrzydliwe tematy. To wszystko można zauważyć chociażby po samych logach czatu premium. Nie rozumiem dlaczego ktoś kto otrzymał poważną karę za cbk w stronę administracji, teraz razem z nimi nagrywa kontrowersyjne materiały. Będąc częścią społeczności serwera zależy mi jedynie na jej dobrym mieniu. Może tutaj uzyskam jakiekolwiek odpowiedzi na moje pytania. EDIT. Właśnie wleciał nowy film i to to już jest gruba przesada. Jeżeli to nie wystarczy na wyciągnięcie z tego jakichkolwiek konsekwencji to nie wiem... To nie podpina się nawet pod roleplay, to jest po prostu obrzydliwe, obleśne i nie na miejscu XD Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten gracz na tym wszystkim zarabia od innych, którzy wkładają w to swój czas, gdzie większość z nich jest poniżej 18-stego roku życia.
  11. Czy mogę wiedzieć dlaczego to ma w ogóle prawo istnienia i dlaczego jest popierane? Straszne to jest.. XD Gdzie podział się cały ten profesjonalizm? Przecież to jest takie zlekceważenie i wyśmianie serwera, że aż przykro się na to patrzy. Dlaczego to jest jeszcze wspierane przez członków administracji? Cała praca, trud w nią wkładany i spędzony czas nad tym aby serwer był jak najlepszy, zwieńczony jest czymś takim. Gdzie to nie pierwszy raz... XD Nie można tego nazwać śmiesznym filmikiem czy robieniem sobie "beki", tylko wręcz ośmieszaniem i upokarzaniem. Wiem, że to tylko gierka i zabawa w "rp" ale po coś wszyscy pracują nad wizerunkiem serwera i za coś karzą tych, którzy nie potrafią się zachować. O żebraniu na "donejciki" nie wspomnę, gdzie normalnie takie rzeczy są również karane. Regulamin serwera zabrania w jakimkolwiek stopniu wiązać go z treściami pornograficznymi czy erotyką (co w jest kluczową częścią filmików - jęki i skomlenia:)),. Nawet nie mam zamiaru dyskutować z osobami, które będą próbowały usprawiedliwić te jęki. Te filmiki to w pewnym sensie spora wizytówka dla kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z serwerem. Wpisując "4Life" w wyszukiwarkę to będzie jedna z rzeczy, które zobaczy nowy gracz. Może tutaj uzyskam jakiekolwiek odpowiedzi na moje pytania.
  12. RapMonster

    Konkurs o 40 000 PLN

    @Sh!ba* @Michu499 powodzenia
  13. RapMonster

    Konkurs o 30k!

    @Sh!ba* @Michu499 powodzenia! :3
  14. @Felunio @Nexoon. @Sh!ba* @xXMuszkaXx @HotDog_Z_Zabki @Michu499 @karmelki powodzonka slodziaki
  15. Powodzenia slodziaki :3 @Sh!ba* @HotDog_Z_Zabki @xXMuszkaXx
  16. Model: Windsor Pojemność silnika: 1.6-2.0Przebieg pojazdu: nieistotnyCena: nieistotnaDodatki: nieliczne/bezCoś od siebie: Chętnie się dogadam i potarguję
  17. jestem oddana w pelni pracy na magazynie i coApplicationFrameHost_D7kkg7pDq8.png.a162a810bfcbaab3607df0880ec8db6a.png

    1. AdekUchiha
    2. ToKrawczyk

      ToKrawczyk

      Top1 na magazynie incomming, Poggers!

    3. xXMuszkaXx
    4. O-BUH

      O-BUH

      Suhaj mnie uwaznie zalatwie ci wylot do meksyku tylko zostaw mi topke 

  18. Nie wiem co tu robisz, ale jestes pjenkny. ;3

    85e6f3deb8e481a0c6b655aadeb73083.jpg

  19. @xXMuszkaXx @GalRafonix @Nexoon. :3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin