Skocz do zawartości

Herbatka

Gracz
  • Postów

    139
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Herbatka

  1. hej przed chwilą dostałem prawko na 12 h za uberowanie zepsutym aute apeluje się do tego ponieważ koledzy mnie upomneli że mam uszkodzone auto od razu pojechałem je naprawić a gdy już je naprawiłem przyszłeś i mi to powiedziałeś licze że kara zostanie zdjęta ponieważ od razu gdy upomneli mnie koledy pojechałęm naprawić fure .

    1. Szymrek7

      Szymrek7

      Cześć,  napisz apelację w odpowiednim dzialę stosując się do wzoru.

       

  2. hej właśnie dostałem bana na prawko 12 h apeluje się do tego ponieważ od razu gdy odwiozłem klienta na magazyn chciałem jechać naprawić autko i wyjechałęm z magazynu ban mam nadzieje że zostane odbanowany

  3. hej właśnie dostałem bana na prawko 12 h apeluje się do tego ponieważ od razu gdy odwiozłem klienta na magazyn chciałem jechać naprawić autko i wyjechałęm z magazynu ban mam nadzieje że zostane odbanowany

  4. dziś dostałem bana na prawko o 13.26 ponieważ taranowałem . zrobiłem to ponieważ osoba którą taranowałem wcześniej przejeżdżała mnie i gdy podszyła sie pod ubera koło mechanika wrzuciła mnie do wody i się zdenerwowałem czzekam na odwołanie kary pls

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin