Herbatka
-
Postów
139 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Herbatka
-
hej przed chwilą dostałem prawko na 12 h za uberowanie zepsutym aute apeluje się do tego ponieważ koledzy mnie upomneli że mam uszkodzone auto od razu pojechałem je naprawić a gdy już je naprawiłem przyszłeś i mi to powiedziałeś licze że kara zostanie zdjęta ponieważ od razu gdy upomneli mnie koledy pojechałęm naprawić fure .
-
hej właśnie dostałem bana na prawko 12 h apeluje się do tego ponieważ od razu gdy odwiozłem klienta na magazyn chciałem jechać naprawić autko i wyjechałęm z magazynu ban mam nadzieje że zostane odbanowany
-
hej właśnie dostałem bana na prawko 12 h apeluje się do tego ponieważ od razu gdy odwiozłem klienta na magazyn chciałem jechać naprawić autko i wyjechałęm z magazynu ban mam nadzieje że zostane odbanowany
-
Apelacje możesz złożyć tutaj: https://mta4life.pl/forums/forum/145-apelacje-od-nałożonych-kar/
-