Model: Zr-350
ID: 58323
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1076), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: offki
Coś od siebie: Mazdunia, pierwszy powazny projekt.. 240/275 vmax na duzej butli, lampa lipton
Model: FBI Rancher
ID: 77932
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki:hydraulika, stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NAPIESKA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: offki
Coś od siebie: Zaraz po sandkingu król terenu, nima atrapy i nitra. na lampie ice
Model: Cheetah
ID: 69505
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (o mg1337), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: offki
Coś od siebie: Czitos fajnie skreca dobry vmax bedzie nitro. Lampa morska zielen [ chyba xD ]
Model: Elegy
ID: 87883
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1073), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (WISNIUWA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: offki
Coś od siebie: Grzech jezdzic prosto ta bestia, motur 2.0 [ podobno najlepszy do driftu ] moze bedzie 2.2 kiedys. Lampa zlocista
Model: faggio
ID: 99436
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki: stereo, tablica rejestracyjna ( FAGGIO ), niestandardowe lampy (███), radio CB
Cena: offki
Coś od siebie: No skuter kupilem jakies 30 min temu od @Foka.. Podjechalem pod remize to ogonic sie nie moglem taka maszyna! lampa lipton
SS’y: