Skocz do zawartości

Wiktor_1337

Gracz
  • Postów

    180
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Wiktor_1337

  1. śmieszne tyle napiszę, zaproponuj coś od serca
  2. Pojazdy wystawiam TYLKO I WYŁĄCZNIE POGLĄDOWO, chcę znać ich wartość i wiedzieć po prostu na czym stoję. Model: zr-350 ID: 58323 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Oj tam oj tam Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1082), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( TO 1337), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: ofki Coś od siebie: Pojazd ma lampę lazurową a granatowy licznik, mimo to wiele osob pyta czy na sell, piękne i szybkie auto tyle moge powiedziec SS’y: Model: elegy ID: 87883 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: mniejsza Dodatki: felgi (1081), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( JDM), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%) Cena: offki Coś od siebie: Nie jest to powalający silnik, lecz już coś polatac się da. SS’y: Model: savanna ID: 101492 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: malutki Dodatki: hydraulika, felgi (1098), moduł UP1, tablica rejestracyjna (DD0W4NNY), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości Cena: offki Coś od siebie: Tuning NA RAZIE malutki, lecz wiadomo że silników itp nie opłaca się robić Auto z ostatnich salonów, nie można zaprzeczyc że jest rzadkie i wiele osób na nie polowało i poluje. SS’y: Liczę na was
  3. hantlej 2.2 pft na winnych, dogadamy się
  4. Model: Huntley ID: 97634 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: oj tam oj tam Dodatki: hydraulika, stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (G1 GUCCI), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Cena: offki od 780 k w gore Coś od siebie: No bardzo ladny na winnych lampach polecam ugułem sprzedaje bo nie jezdze komus bedzie sluzyl ss:
  5. 97634 dogadamy sie jakos :p
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce.
  11. Bo nie mam takiego obowiązku. Przeczytaj dokłdnie to co napisałem wyżej.
  12. Ode mnie to już chyba wszystko, czekam na decyzję zarządu, pozdrawiam cieplutko
  13. ● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd. Już się gubisz, na nagraniu widać jak jechałeś uberem wtedy jak już byliśmy w drodze na pp, a więć gdzie stałeś obok auta? Odnośnie łamania KRD przez @HeniekFramuga. uświadomie Cię że wykręcenie np. mananą a lawetą to 2 inne światy. A za kolizję i tak koszty zostały zwrócone.
  14. Cześć, doświadczony budowlany z San Andreas Road Assistance Wiesz nie widzę tu jakichkolwiek żartów z mojej strony, poprosiłem @HeniekFramuga. żeby zjechal na bok aby wyjaśnić sytuację i oddać pieniądze osobie z którą jechałeś za kolizję, lecz ostatecznie pojechgaliśmy na pp z twoim autem bo i tak ● Pracownik nie ma obowiązku oddania pojazdu, w momencie, gdy kierowca po pewnym czasie do niego wróci. A powód zabrania pojazdu mogliśmy sobie wyjaśnić na spokojnie w wiadomości prywatnej, a koszta zwrócił jjuż Heniek.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin