Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie sądziłem, że się tutaj pojawię. Dzięki wielkie
  4. Gratki Grzegorz! Poprowadź tą frakcje odpowiednio!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Karafik

      Karafik

      To były czasy @Veeito, ale trzeba by było starą ekipke ogarnąc i mozna wracac

    3. veeito.

      veeito.

      No no, Kariz, SP. takie tam sprawy ;D 

    4. Karafik

      Karafik

      Szkoda, że macio dostał te samdy i frakcja przestała dzialac jak powinna ;c

    5. Karafik

      Karafik

      Ale teraz ma Grzengol i znowu widac poziom

    6. veeito.
  5. Pozdrawiam @Avenged.dev @ZbyK.gg :))))
    ✔ Otrzymałeś wynagrodzenie w wysokości 1339210.00 PLN za 26144 przepracowanych minut we frakcji.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  22 więcej
    2. TheSzef*
    3. AdrianoItaliano

      AdrianoItaliano

      Chłopak chciał się pochwalić i go zhejtowali :( 

    4. Kapsonyy

      Kapsonyy

      Synu za naukę się weź a nie ino w komputery grasz 

    5. Kapsonyy

      Kapsonyy

      A potem dziwić się że chodnik krzywy jak robotnik zamiast uczyć się wykładać  kostki to w mta gra 

    6. TadziusNoreK
  6. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Ven33r. @AqUaZ @Veon 2. Najlepszy Moderator/ka: @Hinox 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @Avenged.dev @L4MP3K 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @LuKi16 @japkooo. @Grzengol 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: XQward ZbyK.gg Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @KavKa* 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @kartovelek. 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4wars 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @kartovelek. @CampeQ @Grzengol 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Olimp 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Marcysia 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @Krystian6076 17. Najbogatszy Gracz: @adus12135 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Frakcja SAFD otrzymała nowy model wozów gaśniczych. Od teraz są one zdecydowanie bardziej zoptymalizowane (o co prosiło wielu graczy), co pozwoli zaoszczędzić sporo FPS. ( w końcu 60fps, a nie 30fps xD) 20. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia
  7. Witam, Sergeant II Karafik. Wszystko zostało wykonane zgodnie z regulaminem wewnętrznym frakcji, a Cadet wykonywał tylko moje polecenie. Pozwolę sobie wstawić istotne logi: Nie mam nic więcej do dodania, pozdrawiam.
  8. Jaka kwota by Cię interesowała?
  9. Czego brakuje do FT, jakie baki, jakie szyby, jaka atrapa, jakie lampy i licznik?
  10. Nie chce, dzięki. Podziękuję.
  11. Dzięki. Dzięki. Czego do FT brakuje, jaka cena? Czego do FT brakuje, jaka cena?
  12. Model: -Pojemność silnika: -Przebieg pojazdu: -Cena: Do 7.000.000PLN.Dodatki: -Coś od siebie: -
  13. Dzięki za bumpa A Ty pamiętaj co ja pisałem Dalej. EDIT: Oferta 2.76kk po sell na serwerze.
  14. Model: Clover Sport.ID: 75865Pojemność silnika: 2.4 dm3.Przebieg pojazdu: Na ten moment 1350km.Dodatki: Full tune bez wlotów - nie wygląda najlepiej, brakuje również spoilera, ponieważ pojazd posiada wariant, przez co nie ma sensu go montować. Lampy oraz licznik - cyklamenowe.Cena: Oferty.Coś od siebie: Fajne, unikatowe autko. Z tego co pamiętam to jest to, drugi lub trzeci clover 2.4 z wariantem na serwerze. Można fajnie pośmigać bokiem.SS’y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin