Skocz do zawartości

co?

Gracz
  • Postów

    141
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O co?

W świecie gry

  • ID konta gracza 10113
  • Nick co?
  • Data rejestracji 2015-07-16 09:05:31
  • Ostatnio widziany 2026-06-22 18:58:59
  • Łączny czas gry 6669 godz. 10 min.
  • Organizacja Network Trouble
  • ➜ Ranga Zacofany ★
  • Respekt
    257
    Life Points
    163679
    Punkty karne
    484

Ostatnie wizyty

41 406 wyświetleń profilu

Osiągnięcia co?

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje co?

  1. Ale dno, siedzisz dlugie godziny, zbierasz te cukierki i koncowo sie okazuje ze polowa z nich nie zostanie uzyta XD (no chyba ze na jakas smieszna miotle xd)image.png.237e6655fac2d64820f6980085ccb7fc.png

    image.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Pawex...
    3. juzek.

      juzek.

      Mogliby nawet dać jakiś śmieszny bon na felgi czy coś, żeby tylko wykorzystać wszystkie cukierki, mi np. po wykorzystaniu cukierków na kasę zostanie 800 i co mam z tym zrobić xD

    4. Przemyslaw2011PL

      Przemyslaw2011PL

      smieszne tez siedziałem dniami zbierałem i  du*a

    5. Marek_Zlomiarz

      Marek_Zlomiarz

      bez sensu, pomijajac ze w poprzednim roku bylo 1500 za 100 cuksow i bez limitu chyba

    6. Mike_Ehrmantraut

      Mike_Ehrmantraut

      no tak było...

      Tyle zbierania a tu takie coś

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin