Skocz do zawartości

SkouT

Gracz
  • Postów

    1 097
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez SkouT

  1. Niby most niski, a pojazdy wielkości wozu strażackiego czy sandkinga się mieszczą. Gdy spojrzę na aktualny most to myślę, że wybrałbym twój. Jak dla mnie bardzo dobry projekt.
  2. SkouT

    Kupie auto

    Nie ten dział + brak wzoru.
  3. Trzymaj się XQ, zawsze Cię podziwiałem z wielu względów, m.in. zawsze odpisywałeś na fb, mimo iż wiedziałem, że nie tylko ja do Ciebie pisałem. Zapamiętam Cię jako dobrego i aktywnego RCONa. Siema!
  4. SkouT

    sell tune

    Nie ten dział.
  5. SkouT

    Snapy oraz Instagramy

    snap: bartus69cmon ig: towcaleniebarteks
  6. Co ja mam powodzenia życzyć, napiszecie lepiej niż idealnie to się może dostaniecie. :4l:

  7. @Haquno pierwszy rozpoczął pracę z barierkami, więc to nie od Darka się zaczęło Kyzzw.
  8. SkouT

    Narazie - PeQe

    Cześć cześć
  9. SkouT

    Hector 2015-2018 [*]

    Cześć trzymaj się.
  10. SkouT

    .

    Trzymaj sie
  11. 3 raz z rzędu <3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Bolo.*

      Bolo.*

      Ale jak by nie ramos takiego faulu po którym się dla mnie poniżył do zera to by mecz by mógł inaczej wyglądać  

    3. SkouT

      SkouT

      Wiadomo szacunek dla the reds

    4. Lukasz1393

      Lukasz1393

      Jak można płakać że Ramos kogoś skontuzjował.. była walka, no i tak wyszło.. pech. Ale nj nie, pół internetu będzie się pruć, jaki ten Ramos jest zly i niedobry.

    5. Orbi.

      Orbi.

      Łukasz święta racja :D

    6. Bolo.*

      Bolo.*

      @Lukasz1393 sam miałem takie akcje jak Ramos i mógł szybciej puścić tą reke ty jest fan realu to zawsze będziesz  ich bronił ja tam nic nie mam do realu, no ale to nie jest sportowe zachowanie capitana teraz nie wiadomo czy Salah na MŚ będzie ja dla tego piłkarza mam wielki szacunek bo pomaga biedny itp.;(</3 Co było to było każdy ma swoje zdanie 

  12. Mecz się niedługo rozpocznie, na tą chwilę zamykam temat na prośbę twórcy.
  13. Nick: SkouTPID: 44874Zwycięzca meczu: Real MadrytWynik końcowy meczu: 3:2Strzelec pierwszej bramki: Roberto Firmino Minuta strzelenia pierwszej bramki: 16
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Wiadomo, że serwer "stara" się odwzorowywać Amerykański styl pojazdów frakcyjnych, w tym odzwierciedleniu nie jest on przewidziany na serwer - to normalne, dlatego też nie rozumiem wypowiedzi, jako iż nie pasuje on do klimatu 4Life, bo jest to rzecz jasna, ale model sam w sobie jest boski, mi osobiście bardzo się podoba. Dział jest do tego przeznaczony, aby publikować swoje projekty. Majstersztyk!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin