Skocz do zawartości

matek74pl

Gracz
  • Postów

    29
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez matek74pl

  1. matek74pl

    Skojarzenia

    MATURKA Z MATMY AU
  2. matek74pl

    Players vs Staff

    Weź idź gdzie indziej xD 1
  3. matek74pl

    Players vs Staff

    Jak nie jeden to drugi tu przyszedł xD 1
  4. Dziś kliknęło już 10813 osób! Dziękujemy!!!
  5. matek74pl

    Players vs Staff

    @kryser chyć się roboty, a nie 1
  6. matek74pl

    Players vs Staff

    @kryser od kiedy ty support? największy spammer tutej 1
  7. Dziś kliknęło już 26863 osób!
  8. matek74pl

    Players vs Staff

    Trza się odbić 7
  9. Dziś kliknęło już 8463 osób!
  10. Dziś kliknęło już 5644 osób! Dziękujemy!!!
  11. matek74pl

    Players vs Staff

    No nie za dobrze Panie Bullis. 1
  12. Witam Szanowną Komisję Frakcyjną oraz czytelników forum! Jest to mój drugi wniosek, pierwszy wniosek napisałem: 31.10.2024r. Mój pierwszy wniosek Dnia 23.01.2024r. zostałem wpisany na czarną listę z powodu karygodnego zachowania podczas służby oraz niegodnego reprezentowania frakcji, godząc tym samym dobre imię frakcji. Za niedługo miną dwa lata, odkąd zostałem wpisany na tą nieszczęsną listę.. Minęło trochę czasu od tego "wydarzenia", moja aktywność na serwerze w sumie zamarła po odrzuceniu pierwszego wniosku. W tym czasie grałem trochę na innych serwerach MTA, oraz spróbowałem na GTA V, aczkolwiek z powodu braku czasu oraz chęci zrobiłem sobie przerwę. Teraz wróciłem i próbuje naprawić mój głupi błąd oraz wybryk, którego się dopuściłem. Nie jestem raczej typem odwalacza, był to raczej "moment słabości" podyktowany sielankową atmosferą, która tego dnia się zrobiła. Ale zrozumiałem że nawet swego towarzystwa i luźnej atmosfery, nie powinnem zapominać o zasadach i ulegać głupocie.. Moja aktualna aktywność, może nie robi wrażenia, ale myślę że jest na "znośnym" poziomie, dodatkowo staram się jakoś udzielać w społeczność. Dołączyłem do organizacji by mieć większy zakres do grania, niż tylko prace dorywcze, udzielam się na /cb jak są ciekawe tematy, czy to jakieś spontaniczne spotkania z losowymi graczami. Miałem plan by dołączyć jeszcze do VFD, jednak ze względu na status pod frakcji- wyklucza mnie to w mojej aktualnej pozycji. Ale przede wszystkim zrozumiałem, jak głupi błąd popełniłem i mam szczere chęci i determinacje by go naprawić. Na koniec mojej apelacji mogę dodać, że jeżeli dostanę swoją szansę to nie zawiodę, jestem pewny że jeśli moja apelacja zostanie zaakceptowana to już nigdy nie zagoszczę na tej liście. Z wyrazami szacunku oraz życzeniami noworocznymi: @matek74pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin