Witam Szanowną Komisję Frakcyjną oraz czytelników forum!
Jest to mój drugi wniosek, pierwszy wniosek napisałem: 31.10.2024r.
Mój pierwszy wniosek
Dnia 23.01.2024r. zostałem wpisany na czarną listę z powodu karygodnego zachowania podczas
służby oraz niegodnego reprezentowania frakcji, godząc tym samym dobre imię frakcji.
Za niedługo miną dwa lata, odkąd zostałem wpisany na tą nieszczęsną listę.. Minęło trochę czasu od
tego "wydarzenia", moja aktywność na serwerze w sumie zamarła po odrzuceniu pierwszego wniosku. W
tym czasie grałem trochę na innych serwerach MTA, oraz spróbowałem na GTA V, aczkolwiek z powodu
braku czasu oraz chęci zrobiłem sobie przerwę. Teraz wróciłem i próbuje naprawić mój głupi błąd
oraz wybryk, którego się dopuściłem. Nie jestem raczej typem odwalacza, był to raczej "moment
słabości" podyktowany sielankową atmosferą, która tego dnia się zrobiła. Ale zrozumiałem że nawet
swego towarzystwa i luźnej atmosfery, nie powinnem zapominać o zasadach i ulegać głupocie..
Moja aktualna aktywność, może nie robi wrażenia, ale myślę że jest na "znośnym" poziomie, dodatkowo
staram się jakoś udzielać w społeczność. Dołączyłem do organizacji by mieć większy zakres do
grania, niż tylko prace dorywcze, udzielam się na /cb jak są ciekawe tematy, czy to jakieś spontaniczne
spotkania z losowymi graczami. Miałem plan by dołączyć jeszcze do VFD, jednak ze względu na status
pod frakcji- wyklucza mnie to w mojej aktualnej pozycji. Ale przede wszystkim zrozumiałem, jak głupi
błąd popełniłem i mam szczere chęci i determinacje by go naprawić.
Na koniec mojej apelacji mogę dodać, że jeżeli dostanę swoją szansę to nie zawiodę, jestem pewny że
jeśli moja apelacja zostanie zaakceptowana to już nigdy nie zagoszczę na tej liście.
Z wyrazami szacunku oraz życzeniami noworocznymi:
@matek74pl