Nick funkcjonariusza: @Frixo Data i godzina zdarzenia: 20.08.2018 12:45 - 12:51 Pełen opis sytuacji: Po staranowaniu mnie, funkcjonariusze zakuli i zamknęli w radiowozie. Funkcjonariusz pytając o wybór "mandat/więzienie" Zapytałem się o powód. Po tych słowach funkcjonariusz podjął się wyboru kary sam (Innymi słowami Podjął decyzje za mnie) Podczas transportu pisałem do funkcjonariusza, że wybieram mandat. Lecz funkcjonariusz nie odpowiadał. (Na ostatni ss widać, że funkcjonariusz pisze że wybrałem więzienie, lecz nie pisałem że wybieram więzienie). Funkcjonariusz NIE MA PRAWA podjąć decyzji za gracza w omawianych okolicznościach. Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Ja, TheLyon zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.