Skocz do zawartości

xrmq

Gracz
  • Postów

    23
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez xrmq

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Tak Golf with your friends?
  3. Bullet Peras 2.4 czy Infernus 1.2
  4. Turismo Jester czy ZR'ka
  5. xrmq

    Siema

    Cześć
  6. xrmq

    Siemka

    Gram tu już 2 lata a się jeszcze nie przywitałem Tak więc Siemka.
  7. xrmq

    Kupie Jestera

    Model: Jester Pojemność silnika: 1.8 Przebieg: Zależy Stan techniczny pojazdu: Dobry Cena: 120k albo reszta w ratach Tuning: No mógłby być Inne: - Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: PeLi
  8. Ten spolier cheetaha to 1158, a cena powinna być na* forum.
  9. xrmq

    #KONKURS# Wygraj Quada!

    Chciałbym wygrać tego jakże ślicznego Quada, ponieważ można nim poszaleć, zmieści się prawie wszędzie oraz można w nim montować fele co jest świetne. Kolory również są dobrze dopasowane. Poza tym bardzo lubię off-road'y. Posiadałem kiedyś sandkinga, więc przydałby się jeszcze Quad :-).
  10. xrmq

    Kupię Super GT

    @Lock kupiłem co innego
  11. xrmq

    Kupię Super GT

    Model: Super GT Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Najlepiej duuuży. Stan techniczny pojazdu: Dobry Cena: Mam 80k + zarabiam. Mogę także wziąć na raty. Tuning: Obojętnie Inne: Obojętnie Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: PeLi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin