-
Postów
107 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Stasienko
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
dzien dobry stahu z tej strony jade z heniem na majuwe nad wode du*e pomoczyc i piwa sie napic jaciesz z nami?????? zzucim sie na wahe do golfa i pojaciem napirz do mira czy jacie z nami bendzie balanga ostra!1!11 golf ma dobre nowe radyjko glosniki trohe pierco ale git je my jaciem tam hlac a nie muzyki sluhac
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
jak cus zabjore mojego jotbeela taki maly kfadratowy hyba goł 2
-
dopra to nie benciem puszczac z radyja bo morze sie jeszcze akumulator rozaduje i co bencie phac bendziem golfa
-
żem napisal do mira ale on hyba spi jusz mloda godźina
-
nje fajńie by bylo jakby ako śie rozladowao
-
jo
-
Nimek odpisz mi
-
@[AK-47]-N1mus_420to jak? odpiszesz? XD
-
-