Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. @veenix daje mi 3.25kk jak dasz cos wiecej to moge ci sprzedać @Whit*
  2. Model: Infernus ID: ok. 60k Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: ok. 2k Dodatki: ft bez baku i nitra okna 20% lpg 75Cena: 3.4-3.5kk do nego Coś od siebie: Sprzedam szybko infernusa SS’y:
  3. Ajajaj piękna data 

    23 Października 2018, 21:18
    1. mxcioo.redd
    2. PeQe

      PeQe

      id 2 ziomuś 

    3. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      dobra sp*******j scamer jestes 2,5kk ? no git, albo dobra ch*j 3,7

    4. PeQe

      PeQe

      gosciu teraz nawet 4kk i w góre jak dostaje na luzie ofkii po 3.1kk to za rok to bedzie 5kk czloooowieku

    5. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      odpisz fb bo nw co chcesz

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. ez xD

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. KilleR.

      KilleR.

      Nie przejmuj się hejtem

    3. KilleR.

      KilleR.

      Jesteś w top 100 najlepszych polakuw

    4. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      on nie polak przypominam

    5. PeQe

      PeQe

      ja ciapaty 10k na karku

    6. KilleR.

      KilleR.

      A to jesteś e top 100 najlepszych ciapakuw

  6. PeQe

    Odejście V0jtuS.bot

    aha a gdzie najlepszy ziomek nara
  7. PeQe

    Pokaż swoją twarz

    czarnuch h3h3 @romeg.redd pokaż ryja
  8. Poczekajmy moze zrobi sie smiesznie

  9. To co tu sie dzieje to jakiś obłęd

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin