Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. PeQe

    Pa-PeQe

    Poprawione w sumie troche sie narobiło Xdddddd
  2. PeQe

    Pa-PeQe

    Tak jak w tym dziale chcciałem sie pożegnać z serwerem na 3miesiące trzeba wziąś sie za nauke alenie tylko przez to sie żegnam dostałem bana i za 2miechy dopiero moge apelke napisać. Chciałbym wspomciec tu o pewnych osobach MasterMati-fajne pościgi Xdd Keylorovski-spoko typ z never mind Vister.-fajnie sie z tobą wyzywało Dawid3k-my mam kontakt fb Loller-ty to lepiej na giełde idz Xd Maroon5-pozdro Wujekgoogle-fajnie sie gadało Pawlaczeq-eluwka KRISU.-DZIĘKI za odwalanie Damboss-siema Eriko77-i taktego nie przeczytasz ale siema Kosik-twone ofki za auta są dziwne ale pozdro DonAlfons-cześć Maczeta-spotkamy sie na DM Fox-elo Mush-mało gadaliśmy ale wyglądasz na spoko typa Akvez-dzięki za szanse w SARA Epiboy-dzięki za pomoc wiesz w czym BUCHMEN-fajnie sie akcje z SAPD YOGA-siemaka Grzanka-siema.... Dikuseqq-siema Triggero-izi zarobek z giełdy XD Karmelowaty-siema FoCus*-elo Heniuk-siema Ciacho191-zrelaksuj sie. Pa Domi*-fajny wolton siema xd Kubusiek-gang swierzakuw s1xxu-fajne sie odwalało XDDD Avenged-szkoda ze swipery się nie udały XDDD Deas-pamiętasz smieciarkiXDDD Julciaa-fajnie sie odwalało sandem XD Jeżeli kogoś nie wymieniłem to sory to tyle do nastepnego elo PeQe P.S łapcie ss XD https://imgur.com/a/fgQs8
  3. Jak na razie mam bana ale nqm daj ofke e bys chciał
  4. a moze byc cos takiego ze demontuje upy i wymieniamy sie ? za cometa 1.8 up3 2k przebieg fele + dopłata?
  5. Co ty gadasz przecierz sam smiales sie ze mnie ze wyleciałem na czarną liste bma sara i to ci powiedziałem że sam lepszy nie jesteś..... I nie spamcie juz w apelce bo nic to nieda bez dowodzików a kłócenie sie w apelce jest bezsensu. Węc wiesz alfons nie udzielaj sie bo sie jeszcze rozpłaczesz się jak to ty niedostałeś sie do sara i powinienes to ty sie dostac a nie ktoś inny tak to jest egoizm
  6. to dostane ub? wiem trzeba czekać cierpliwie.....
  7. dobrze na nastpny raze po prostu powiem mu kim dla mnie jest(czylin nikim) i wyjde ,to dostane unbana?
  8. Zaczołem nagrywać 5sec wcześniej jak wbiles na kanał
  9. PeQe

    Dziękuję pan rcon

    o co sie rozchodzi? XDDD
  10. Nick z mumble:PeQe Powód zbanowania: Nagrywanie (chyba nie wiem gdzie jest powód) IP internetu, na który został nałożony ban:Na razie nie wiem jak to sprawdzić... Nick admina banującego: Lukasz1397 Opis bana: Ktos mi sprzedał info że można nagrywać w celu dowodowych i on mi rodzine wyzywał więc chciałem nagrać to i skarge napisac ze moją rodzine wyzywa . Coś od siebie: Przepraszam nie wiedziałem ze nie mg nagrywać w celu dowodowych nie będę już tak robił.
  11. PeQe

    Żegnajcie.

    Nie będę płakać po tobie i po tym co zrobiłeś. Bywaj i nie wracaj
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin