Skocz do zawartości

PeQe

Gracz
  • Postów

    265
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez PeQe

  1. PeQe

    Teraz To Dowalił. . .

    nie polecam otwierać poza tym grzegorz to dzban
  2. PeQe

    Jaki Posiadasz Telefon?

    bys se komputer normalny kupil pecie
  3. PeQe

    LEGO The Hobbit za darmo #6

    ku**a 5EURO a chcialem pograc ;'l
  4. Przegryw miesiąca hshaha powini dodac jeszcze przegryw życia ja bym dal Krystiana60....
  5. procesor intel core i5 8250

    Dobre to ni?

    1. DareK.

      DareK.

      zalezy do czego xd

    2. 42069

      42069

      No do painta dobre

    3. PeQe

      PeQe

      A tako bo w lampku mam 

  6. Usuniecie organizacji The Racing Team wEeD usuneli a to co to ma być he
  7. PeQe

    Jaki Posiadasz Telefon?

    S8 prawie jak ranga Davio pecika
  8. Moge ci dać ZR350 2.2ft bez baku chyba atrepe 2xma bo jak najwieksza to wystaje :,(
  9. dymy

    1. veksu

      veksu

      JAKIE DYMY BYKU? 

    2. veksu
    3. PeQe

      PeQe

      NO ku**a MORDO ZADYMIARZ NA RADIU BYL 

      bany.png Powód: Puszczanie niemoralnych piosenek, niszczenie reputacji radia.
      Nałożone przez: ENOMEK
    4. veksu

      veksu

      Co sie działo????? 

  10. I am frends jakuza and muj kochanek Krystian6706
  11. Nie wiem dlaczego ale dla mnie infernus powinien byc infernusem a rzeczy typu lapy nie powiny wyglądac jak ZR wiem że jestes fanem takich lamp jaki i samej ZR ale bez przesady co do sanego modelu nic nie mam jednak tak raczej mozna nazwac dziką wersje infernusa xd
  12. PeQe

    @Lock

    Zr 350 2.2ft unikatowe lampy bez baku ew. Moge cos dopłacić @Oczek03
  13. Jezelo byl limit 4000kg a on ma 4009 to albo cos sie zbugowalo albo ktos o czyms zapomnial
  14. PeQe

    Barierki Foster Valley

    W sumje to po coto komu tylko serwer ma wieszke lagi ale co do samej mapy to jest spoko jak kazda inna. //tel
  15. PeQe

    Oceń avatar osoby wyżej.

    Takiego wilka to ja mam w majtach a pasztet jest najlepszy i tyle
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin