Skocz do zawartości

Jakiel

Gracz
  • Postów

    20
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

3 obserwujących

O Jakiel

W świecie gry

  • ID konta gracza 262764
  • Nick Jakiel
  • Data rejestracji 2021-06-09 20:41:03
  • Ostatnio widziany 2026-06-27 21:39:51
  • Łączny czas gry 1168 godz. 20 min.
  • Organizacja Poena Capitis
  • ➜ Ranga Associate
  • Respekt
    4
    Life Points
    25423
    Punkty karne
    1410

Ostatnie wizyty

1 192 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Jakiel

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

25

Reputacja

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Model: Sentinel coupe ID: 130067 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2375km Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1079), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (80%) Cena: 125k do nego Coś od siebie: Fajna furka do polatania bokiem z młodziezowym id SS’y: https://imgur.com/a/tVr7Fn1
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Login: V3XUS Nick: Jakiel Imię: Jakub Wiek: 19 PID: 262 764 Czas spędzony na serwerze: 1020h Kary serwerowe: Przedstawienie swojej osoby: Interesuję się różnymi rzeczami i lubię uczyć się czegoś nowego. (własnie dlatego chce dołączyć do szeregu tego biznesu po raz pierwszy). W wolnym czasie spędzam czas ze znajomymi, słucham muzyki i zajmuję się tym, co mnie akurat zainteresuje. Staram się poznać graczy serwera jak i działania biznesów i szukam tego swojego miejsca. Jestem też osobą otwartą, pomocną i lubię podejmować nowe wyzwania Czy posiadasz komunikatory Discord oraz Mumble?: Tak Identyfikator Discord: Kubvs_._ Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Jaką specjalizację wybierasz?: Aktor ewentualnie Twórca (ze względu na przebłyski pomysłów) Doświadczenie: wstawiałem kiedyś jakieś tam tiktoki z 4life z lekką pomocą F4LLES'a Czy zapoznałeś się z regulaminem biznesu oraz regulaminem ogólnym biznesów?: Tak
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. @saMi2k Ogólnię nie jestem w stanię sobie przypomnieć bym uderzył w jaki kolwiek radiowóz na Martin Bridge lecz mogła to być wina desynca ze względu, iż aktualnie mam no beznadziejny internet i nawet przy 200 graczach potrafią pojawiać mi się pojazdy widmo czy też latające lawety.
  9. Nick funkcjonariusza: saMi2k Data i godzina zdarzenia: 9:28PM 16.11.2025. Pełen opis sytuacji: Chciałem zrobić pościg (normanlny), następnie gdy mi się to udało podczas samego pościgu głównie zwracałem uwagę na to by nikogo i niczego nie taranować, ponieważ znane mi są tego konsekwencję. Przez cały pościg nie oddawali strzałów w moją stronę gdy nagle obudzili się losowo z strzelaniem w opony gdy w tej cześci nie mijałem nawet żadnego z graczy czy tym bardziej SAPD'a Dowód, który to potwierdza całe zajście: cięzko z dowodem ponieważ nie nagrywam i też nie posiadam klipów włączonych ze względu na słaby komputer który po prostu mi to uniemożliwia. Ja, Jakiel zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. jakim cejem trzeba byc zeby odholowywac auta co stoja obok domku za jakies grosze

    1. Jakiel

      Jakiel

      wiesz dostałem zlecenie i musiałem to wykonać... ty myślisz ze mi sie chciało to robić? gdyby nie to że zlecenie od SAPD było na to to bym tego nie robił

    2. Mikrofalowka

      Mikrofalowka

      Jeszcze lepiej XDD klasyk SAPD

  12. wszystko fajnie i szczerze bardzo ładny model, ale to jednak mimo wszystko dodatkowe modele do wyrenderowania przez pc / serwer. Co mogło by pogarszać sytuacje jeżeli chodzi o optymalizacje, a patrząc na przykład z imgura jest to przy strefie dm gdzie często są porzucane pojazdy.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin