Login: Dawid102Nick: Dawid102Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: SAFDOpis sytuacji: Zacząłem pisać ,z graczem o nicku PerPani ,z przyczyny ciekawości jak dostaje awansu. Więc napisałem jak się dostała i w jaki sposób dostaje awans. więc mi odpowiedziała. Proszę o wypowiedź @ZbyK.gg. Chciałbym dodać jeszcze ,żeby to było według mnie ,,Zabawa ,ze mną" To było by napisane po prostu. Proszę nie zamykania tematu do kiedy się nie wypowie KSF.Dowody: Na początku przedstawie ss mojego szanownego kolegi @MikiQ https://imgur.com/a/HwTZhMY https://imgur.com/a/iEJI7pZ https://imgur.com/a/acYgok7. A tu są moje https://imgur.com/a/acYgok7Świadkowie: @MikiQ @Drasioo @cichy20021916