Skocz do zawartości

Dwiso

Gracz
  • Postów

    213
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Dwiso

  1. Należyta treść tematu Witam zostałem wsadzony za wpisy których nie miałem. Nick funkcjonariusza: @japkooo @HeGe @Maraczeq* Data i godzina zdarzenia: 11.01/2019 18:30 około Pełen opis sytuacji: Witam uciekałem sentinelem po czym przesiadłem się do kolegi. Uciekałem z kolegom ,aż zatrzymali nas kolczatkom i nagle pojawiły się wpisy ,które powinny już dawno zniknąć Dowód, który to potwierdza całe zajście: Tu mam film który potwierdza całe zajście. Ja, Dawid102 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  2. Dwiso

    Telefon do kupna

    ale chciałbym się dowiedzieć jakie sa dobre
  3. Dwiso

    Telefon do kupna

    nie chce używki
  4. Dwiso

    Telefon do kupna

    Siema witam poszukuję telefon do 1500 zł jaki model preferujecie ja się aktualnie zastanawiam na HONOR Play
  5. chciałbym takie autko ,bo lubię autka z małym id
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Dwiso

    Pościg SAPD YT

    zapraszam na odc
  8. 05.01.2019 Z przykrością informujemy, że Aplikant @Buraczek2 zostaje zwolniony dyscyplinarnie, z powodu otrzymania kary w postaci bana.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Kacperix3 @Axidus* 2. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @DreeY 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg 4. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4life News  5. Najlepsza frakcja: SAFD 6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @CampeQ 7. Najlepsza Organizacja bez głosu 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @AdiK. 9. Eventowiec miesiąca: Nominowani:  @Pitu.. 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Bystek 11. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Greyna.gg 12. Najlepszy Redaktor: @FragusS @Qumik 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @Drasioo 14. Najlepszy tuner: Nominowani: @Michoxd  15. Przegryw miesiąca @TheIndjana.cj
  12. Dostałem się do SAFD poprzez rekrutacje nwm jak tam PerPani
  13. To czemu inni gracze traktujesz nie sprawiedliwie we frakcji innych dajesz zawieszenie ,za podobne rzeczy ,a jej nie dasz?
  14. I mam pytanie czemu ona wieczne przesiaduje na kanale Lidera TSA?
  15. @KiLLYouDeaD Chciałbym dodać ,żeby nie zmieniali wersji ,bo on napisał jak ,w złym dziale napisałem ,że ona we frakcji nie ma specjalnego ,a jednogłośnie PerPani inaczej stwierdziła
  16. Login: Dawid102Nick: Dawid102Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: SAFDOpis sytuacji: Zacząłem pisać ,z graczem o nicku PerPani ,z przyczyny ciekawości jak dostaje awansu. Więc napisałem jak się dostała i w jaki sposób dostaje awans. więc mi odpowiedziała. Proszę o wypowiedź @ZbyK.gg. Chciałbym dodać jeszcze ,żeby to było według mnie ,,Zabawa ,ze mną" To było by napisane po prostu. Proszę nie zamykania tematu do kiedy się nie wypowie KSF.Dowody: Na początku przedstawie ss mojego szanownego kolegi @MikiQ https://imgur.com/a/HwTZhMY https://imgur.com/a/iEJI7pZ https://imgur.com/a/acYgok7. A tu są moje https://imgur.com/a/acYgok7Świadkowie: @MikiQ @Drasioo @cichy20021916
  17. Login: Dawid102Nick: Dawid102Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: SAFDOpis sytuacji: Zacząłem pisać ,z graczem o nicku PerPani ,z przyczyny ciekawości jak dostaje awansu. Więc napisałem jak się dostała i w jaki sposób dostaje awans. więc mi odpowiedziała. Proszę o wypowiedź @ZbyK.gg. Chciałbym dodać jeszcze ,żeby to było według mnie ,,Zabawa ,ze mną" To było by napisane po prostu. Proszę nie zamykania tematu do kiedy się nie wypowie KSF.Dowody: Na początku przedstawie ss mojego szanownego kolegi @MikiQ https://imgur.com/a/HwTZhMY https://imgur.com/a/iEJI7pZ https://imgur.com/a/acYgok7. A tu są moje https://imgur.com/a/acYgok7Świadkowie: @MikiQ @Drasioo @cichy20021916
  18. Zapraszam do składania podań! 

     

  19.  zapraszam do pisania podań do redakcji 4life news można być we frakcji oraz organizacji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin