Siema ludziki,
z okazji moich zbliżających się urodzin zdecydowałam, że oddam wam kasę, bo i tak nie gram, a komuś może się przydać.
W Y M A G A N I A
- zostaw reakcje 4fun czy co tam wolisz
- daj obserwacje okej???
- oznacz koleguf kilku obojętnie ilu
N A G R O D A
Łącznie 30.000 PLN do wygrania!!1!1
1 miejsce - 15k
2 miejsce - 10k
3 miejsce - 5k
Wyniki będą na statusie albo coś nwm jeszcze, ale ten kto wygra na pewno się o tym dowie :))))
Powodzenia chyba no