Skocz do zawartości

pluh

Gracz
  • Postów

    57
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez pluh

  1. Lock już kupiona jedna doniczka
  2. pluh

    Nabij sobie Repke V2.

    Dobijemy 200 rep czy nie potraficie?
  3. demont wszystkiego oprócz lampek licznika i szybek to ci dam 140k co ty na to
  4. pluh

    Nabij sobie Repke V2.

    Dobra dawaj repke nie gadaj a ja oddam
  5. kasa musi się zgadzać ta? no u mnie tez się musi zgadzać wiec 140k daje
  6. edytowałam post bo zapomniałam napisać, ze tylko na lampach mnie interesuje
  7. pluh

    Manana Carbio 1.6

    41k start normalniejszy
  8. Model: Jakieś ładne Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: Obojętne Cena: do 250k Dodatki: musza być lampy, może być nawet czyste z lampami tylko żeby lampy były Coś od siebie: POKAZYWAĆ CO MACIE !!! NAJLEPIEJ JAKBY SIĘ DWA AUTKA ZMIEŚCIŁY W BUDŻECIE !!!
  9. pluh

    Nabij sobie Repke V2.

    Ma ktoś jakieś resztki do oddania?
  10. pluh

    Odchodzę!

    ja szanuje twoje zdanie, ale dla mnie był tylko miły i nic oprócz tego, wiec nie mam do niego urazu.
  11. pluh

    Odchodzę!

    No szkoda ale na discordzie dalej będziemy pisac czy już nie?
  12. pluh

    Nabij sobie Repke V2.

    O d d a j e jakoś trzeba urozmaicić te wiadomości bo taka monotonia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin