Model: Cheetah
Pojemność silnika: 1.6 jak sie uda to 1.8
Przebieg pojazdu: nie patrzę na to
Cena: mam 630k
Dodatki: tune by się zmieściło do budżetu
Coś od siebie: Podawajcie ID oraz cenę w komentarzach, będę odzywał się poprzez prywatną wiadomość na forum.
Treść wątku: Witam chciałbym zminią w banshee z wariantu cabrio na hardtop
Login: Luckyedzio
Nick: Edziooo_o
ID pojazdu: 88191
Na jaki wariant chcesz zmienić: hardtop
Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne):