Skocz do zawartości

VesperoM9

Gracz
  • Postów

    37
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez VesperoM9

  1. VesperoM9

    Turismo

    Rozważę każdą propozycję powyżej 2,5kk, ewentualnie wymianę na banshee 2.2 FT + dużą dopłatę.
  2. VesperoM9

    Turismo

    O wiele za mało. Dalej
  3. VesperoM9

    Turismo

    Model:Turismo ID: 46637 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 15647,8km Dodatki: FT bez nitra, up2 i wykrywacza. Cena: Licytacja od 2,5kk KT: 2,6kk Coś od siebie: Ładne auto, kozak przyśpieszenie. SS’y: https://imgur.com/a/3P9I2f4 https://imgur.com/AZlYQpU W grę wchodzi tylko gotówka, Ewentualnie wymiana na banshee 2.2 FT+ sporą dopłatę.
  4. Wszystkie auta zostały sprzedane, można zamknąć.
  5. Elegy i bullet sprzedany, został tylko sultan.
  6. Mało, ofka na serwie 720k po sprzedaży Pw na forum Nie dzięki
  7. Interesuje mnie tylko gotówka, wymiany nie wchodzą w gre.
  8. Model:Elegy-SPRZEDANY ID:38242 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu:3744 Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (M DRIFT), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: Licytacja od 670k Coś od siebie: Kozak furka SS’y: Poniżej Model:Sultan Sedan ID:27595 Pojemność silnika: 1.8 Przebieg pojazdu: 18773,9km Dodatki: spoiler (1138), progi (1030), wlot -dach (1033), felgi (1079), wydech (1028), przedni zderzak (1170), tylny zderzak (1140), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkośc Cena: Licytacja od 400k Coś od siebie: Kozak furka SS’y: Poniżej Model:Bullet-SPRZEDANY ID:33396 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 5943 Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1080), moduł UP3, tablica rejestracyjna ( VESPERO), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB Cena: Licytacja od 700k Coś od siebie: Fajna furka do dokończenia na 2.2 FT SS’y: Poniżej https://imgur.com/a/AVGa4DF
  9. Wygram bo tak myślę
  10. VesperoM9

    KONKURS O 50.000 PLN!

    Zbieram na lampki
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. VesperoM9

    Stratum

    Auto sprzedane @LOCK
  15. VesperoM9

    Stratum

    Model:Stratum V-Max:142 Pojemność silnika:1.6 Przebieg:7700km Usterki:nie posiada Cena:Licytacja od 30k KT:55k ID:7348 Kolor:czarny z czerwonymi felami Tuning:,rejka ,,ERROR'',,kluczyk dodatkowy,Czerwony licznik,LPG 25L Kolor świateł:standardowe SS'y:Stoi na giełdzie w LV Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Vesperowsky
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin