Skocz do zawartości

ImprisoneD

Gracz
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ImprisoneD

  1. Siema. Wiele lat temu sporo grałem na serwerach RP na sa-mp. Głównie różnego typu organizacje przestępcze. Niestety w dzisiejszych czasach RP już trochę umarło, ciężko znaleźć serwer z satysfakcjonującą bazą graczy. Stąd się zastanawiam, czy znajdę coś interesującego na takim serwerze RPG :)? Tyle się tu dzieje, że ciężko mi zrozumieć, co w zasadzie głównie robicie. Bo w teorii istnieją też frakcje, biznesy, organizacje przestępcze. Więc całość chyba nie skupia się tylko i wyłącznie na zbieraniu kasy i kupowaniu nowych aut? Z zewnątrz wygląda to podobnie jak zabawa na serwerze RP, tylko właśnie bez odgrywania roli, bez podziału na IC oraz OOC.
  2. hej, cale życie grałem na serwerach RP, ale w sumie wszystkie polskie umarły. mam czego szukać na takim serwerze RPG? co tu w sumie się robi?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin