Zacznijmy od początku. Dostałem zgłoszenie, że stoją tam auta poza posesją. Jaki gracz to napisał nie jestem w stanie tego napisać, gdyż nie pamiętam i nie widziałem nicku. Podjechałem na miejsce i samochody stały nieprawidłowo oprócz jednego (Club) Link Imgur tu: https://imgur.com/a/Wh21fAX
Na tym imgurze widać, jaki jest teren posesji: https://imgur.com/d2nQo1u
Przez to wszystkie auta, które tam stały były nieprawidłowo zaparkowane oprócz tego Cluba. Więc mogę zwrócić za zostawienie auta na pp za Cluba. Reszta została odholowana zgodnie z regulaminem granic posesji.
Auta mogły być tak zaparkowane gdybyś posiadał wszystkie tam posesję, co widać tutaj: https://imgur.com/a/azKYL17.
Cluba zabrałem z powodu, że zobaczyłem, że inny gracz jest właścicielem auta niż właściciel posesji.
Mam nadzieję, że wszystkie wątpliwości rozwiązałem i mogę ponieść konsekwencje za tego Cluba.
Pozdrawiam,
Sledzik.