-
Postów
61 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ marcinek67 otrzymał(a) reputację od kejrun' za aktualizację statusu, unia leszno to nie jest polski klub!!! w lesznie tylko lech!!
unia leszno to nie jest polski klub!!! w lesznie tylko lech!!
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ bober.krw za aktualizację statusu, Do ferii zostalo: 5 dni lub 131 godzin lub 7874 minuty lub 432425 sekund
Do ferii zostalo:
5 dni lub 131 godzin lub 7874 minuty lub 432425 sekund
-
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, ale jeblo
ale jeblo
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla uncja za aktualizację statusu, mogłeś z nami z jednej wazy
mogłeś z nami z jednej wazy
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla Czitos* za aktualizację statusu, ej to moje profilowe
ej to moje profilowe
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 9: Byłem u babci i wujek tam był i dla żartu, PODKREŚLAM DLA ŻARTU! zrymowałem
Dzień 9: Byłem u babci i wujek tam był i dla żartu, PODKREŚLAM DLA ŻARTU! zrymowałem do wujka Wujek-Kujek przez K, przez k, bo to mi się rymowało, przez K. Powiedziałem wujek-kujek i wujek wypłacił mi liścia w pysk i od tamtej pory żadnego żartu nie zrobiłem w stosunku do wujka
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ MagicznyBudyn za aktualizację statusu, @ZbyK.gg Fajnie że wkońcu wypuściłeś tego 4Life na PSP Będzie można grać mobilnie
@ZbyK.gg Fajnie że wkońcu wypuściłeś tego 4Life na PSP Będzie można grać mobilnie
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Hi everyone, Grand Theft Auto VI will now release on Thursday, November 19, 2026. We
Hi everyone,
Grand Theft Auto VI will now release on Thursday, November 19, 2026.
We are sorry for adding additional time to what we realize has been a long wait, but these extra months will allow us to finish the game with the level of polish you have come to expect and deserve.
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla Pawi. za aktualizację statusu, Twarde i kwaśne i małe co to jest
Twarde i kwaśne i małe co to jest
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla Nojhuy za aktualizację statusu, Stoje sobie na dm za murkiem i sie ciesze, fajne zdjęcie chłopaki?
Stoje sobie na dm za murkiem i sie ciesze, fajne zdjęcie chłopaki?
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ 1qw za aktualizację statusu, Witam witam panie i panowie takie pytanko jakie autko polecacie byle nie za drogie i
Witam witam panie i panowie takie pytanko jakie autko polecacie byle nie za drogie i tanie obecnie jeżdżę premierem etrans licznik fele, opłaca się kupować coś nowego czy zbierać jak już to na co, licze na jakiekolwiek odpowiedzi, pozdro
(( Zdjęcie tak dla urozmaicenia ))
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ ChiefKeefSossa022 za aktualizację statusu, zapraszam cie na warszawskie bielany na wspolne wciaganie kokainy
zapraszam cie na warszawskie bielany na wspolne wciaganie kokainy
-
✮ marcinek67 otrzymał(a) reputację od ✮ Laykxs za aktualizację statusu, idz do strazy miejskiej pracowac jesli lubisz tak pomagac policji
idz do strazy miejskiej pracowac jesli lubisz tak pomagac policji
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Czarny - Czy Biały -
Co byś wolał?
Czarny -
Czy
Biały -
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Czekolada biała - Czy Czekolada mleczna -
Co byś wolał?
Czekolada biała -
Czy
Czekolada mleczna -
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla potwur za aktualizację statusu, nie trzeba duzo mowic zeby wygladac na prosa
nie trzeba duzo mowic zeby wygladac na prosa
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla ✮ moczeq* za aktualizację statusu, S/W zion 1.6 ID pojazdu: 124701 cos od siebie: chciałbym sprzedać ten pojazd lub wymi
S/W zion 1.6
ID pojazdu: 124701
cos od siebie: chciałbym sprzedać ten pojazd lub wymienić za oracle z et i up1 moze byc bez tego up1 czekam na ofki
-
✮ marcinek67 przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Dostać 250k do potrzeb własnych - Czy Dostać 1kk, ale wszystko musisz w
Co byś wolał?
Dostać 250k do potrzeb własnych -
Czy
Dostać 1kk, ale wszystko musisz wydać na automaty za najwyższą stawkę - 25k za zakręcenie przy 1% szansy na powodzenie, wygrana twoja -
-
-
-
-
-
-
✮ marcinek67 otrzymał(a) reputację od paweuhy za aktualizację statusu, Za złamanie naszego kodeksu, który jest dla nas ważniejszy niż życie, Młody G oficjal
Za złamanie naszego kodeksu, który jest dla nas ważniejszy niż życie, Młody G oficjalnie zostaje usunięty ze składu Mobbyn. Mobbyn w formie jaką znacie, już nie będzie. Wiara, którą niesiemy pozostanie na zawsze. Jutro sam Młody G, jak tylko wyjdzie ze szpitala, odniesie się do sytuacji