-
Postów
4 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Aktywność reputacji
-
Dejvid. przyznał(a) reputację dla japkooo. za aktualizację statusu, Należy Wam się kilka słów wyjaśnień. W momencie, gdy ogłaszałem nagrody za konkurs, w
Należy Wam się kilka słów wyjaśnień.
W momencie, gdy ogłaszałem nagrody za konkurs, właściciel serwera był na wyjeździe - dlatego też zrobiłem to ja, a nie on.
My, grono RCON, o tym, jakie będą nagrody, wiedzieliśmy wcześniej - to raczej oczywiste. Gdy pisałem status z informacjami o nagrodach nie do końca wiedziałem, że nie każdy ma dostać cały pakiet nagród, a gdy dostałem od ZbyK'a polecenie, że mam zamknąć event i ogłosić nagrody - zrobiłem to, ale nie do końca przemyślałem strukturę swojej wypowiedzi i źle dobrałem pewne słowa, sugerując, że każdy dostanie pełen zestaw nagród.
Jedynym winowajcą całej akcji jestem ja, bo to na moich barkach spoczywało ogłoszenie nagród. Zrobiłem to nie do końca poprawnie, wprowadziłem Was, graczy, w błąd - za co należą się szczere przeprosiny. Niestety, jak każdy człowiek, popełniam błędy. W tym przypadku po prostu za bardzo się pospieszyłem i nie do końca dogadałem się z resztą RCON.
Przepraszam wszystkich tych, których zawiodłem - z mojej strony mogę jedynie obiecać, że więcej taka akcja się nie powtórzy.
Uprzedzając pytania - nie, nagrody nie zostaną rozdane każdemu, tak jak ja to sugerowałem swoim statusem.
Jeszcze raz - przepraszam. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Miłego wieczoru/dnia.
-
Dejvid. przyznał(a) reputację dla ✮ Torix za aktualizację statusu, @LuKi16 skoro poszedł nieprawidłowy komunikat ze strony ARCON, to nie jest winą gracz
@LuKi16 skoro poszedł nieprawidłowy komunikat ze strony ARCON, to nie jest winą graczy, że oczekują tego, co zostało napisane. Jeśli występuje taki problem, to należy, albo zmienić postępowanie i zrobić tak jak się napisało, albo sprostować ten komunikat, np. poprzez oświadczenie ARCON z przeprosinami i to nie jest żadne przekomarzanie się, a pisanie "nie czekajcie na żadne oświadczenie ze strony RCON bo mają oni ciekawsze zajęcia niż przekomarzanie się" jest całkowitym brakiem szacunku do graczy — waszych klientów, jakby nie patrzeć. Jak dostanę karę, bo zrobię coś źle, to oczekujecie, że przyjdę i w apelacji będę się kajał i jeszcze najlepiej, jak wirtualne zrobię loda nakładającemu karę, jeśli chcę dalej grać, a jak ARCON coś zrobi źle, to idzie komunikat, który przekazem jest równy z "nie oczekujcie na przeprosiny robaki, mamy lepsze zajęcie". Ci gracze, to core tego serwera, wcale nie te 6 osób z rangą RCON, tylko te kilka tysięcy graczy, na których naplułeś, a argument, że niektórzy Cię bronią i wypowiadają się krytycznie do krytykujących, to żaden argument, przyzwyczailiście ich do tego, to nie są ludzie po 40 lat z w pełni ukształtowanym umysłem i poglądami, tylko w większości dzieci, które zrobią to, czego oczekujecie.
-
-
Dejvid. przyznał(a) reputację dla japkooo. za aktualizację statusu, Zostało niewiele... https://imgur.com/a/USZeUgy (( Docelowa jakość miała być troszkę
Zostało niewiele...
https://imgur.com/a/USZeUgy
(( Docelowa jakość miała być troszkę lepsza, ale gif jest zrobiony z video (konwersja v1), które zostało edytowane przez narzędzie do blurowania (konwersja v2), które zostało edytowane przez inne narzędzie do wyciszenia muzyki (konwersja v3) ))
-
Dejvid. przyznał(a) reputację dla Szotowiec za aktualizację statusu, Kiedy ktoś robi wszystko dodając na profil, aby nabić " Ostatnie wizyty na profilu "
Kiedy ktoś robi wszystko dodając na profil, aby nabić "Ostatnie wizyty na profilu"
Tym czasem japkooo. dodający zakończenie Eventu na swój profil
-
Dejvid. przyznał(a) reputację dla japkooo. za aktualizację statusu, Drodzy gracze! Ważna informacja! Jutro w godzinach wieczornych (po 20:00) zostanie wy
Drodzy gracze! Ważna informacja!
Jutro w godzinach wieczornych (po 20:00) zostanie wyłączona możliwość przejścia eventu fabularnego z okazji końca wakacji.
Jednocześnie pragnę poinformować Was o głównej nagrodzie (nagrodach!) za przejście eventu!
Będą to:
- Virgo Cabrio z specjalnym, wakacyjnym wariantem (nie będzie opcji sprzedaży ani tuningu tego auta);
- autorski skin ucznia w mundurku;
- (opcjonalnie) jeszcze więcej pieniędzy!
Nagrody zostaną przekazane automatycznie po 28 września wszystkim tym, którzy ukończyli event w wyznaczonym czasie.