-
Postów
18 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla UszyBRD za aktualizację statusu, Say his name and he appears
Say his name and he appears
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze. Na początku chciałbym podziękować wam za kolejny przebity próg reputac
Drodzy gracze. Na początku chciałbym podziękować wam za kolejny przebity próg reputacji na moim profilu. Jestem graczem nie związanym z administracją, którego posty trafiają do największej liczby odbiorów. Na pewno jest to bardzo miłe, kiedy widzi się administratorów, którzy tak często odwiedzają i komentują twój profil. Wielu z was zaczepia głównego administratora serwera w grze i poza nią by zyskać jego uwagę, kiedy on sam jest moim wielkim fanem, co można wywnioskować po jego aktywności na moim profilu i komentarzach.
Jeżeli chodzi o kwestie wyborów to pragnę podkreślić, że nie jestem i nie byłem w sztabie Rafała Trzaskowskiego, którego popierałem ze względu na doświadczenie, uczciwość i merytorykę. Jak widać zdecydowanej większości się to nie podobało, mimo, że nigdy nikogo nie obraziłem. Na moim profilu często pojawiły się wyzwiska i prowokację skierowane w moją stronę tylko dlatego, że wyrażałem poparcie wobec kandydata KO.
Czy mnie to dziwi? Zupełnie nie. Zdaje sobie sprawę, że większość osób, która gra w MTA pochodzi z obszarów wiejskich. Na czacie premium podnosząc temat chociażby matur dowiadujemy się od 90% aktywnych w dyskusji, że matura niczego nie pokazuje, studia nie są ważne, bardziej liczy się praktyka. Ta praktyka jak się okazało to wyzwiska, hejt i nienawiść. Na koniec chciałbym podkreślić, że wybieraliśmy głowę państwa Polskiego, w którym żyje każdy z nas. Niestety nie każdy podszedł do tych wyborów odpowiedzialnie i nie każdy użył głowy potrafiąc odsunąć nienawiść na bok. Politycy KO mają nauczkę, że polska mentalność nie akceptuje pewnych walorów i lepiej sięgnąć po kandydata, który będzie mówił językiem zbliżonym do wyborców z gmin wiejskich. Dodatkowo używając kolokwializmu "opierniczanie się" w sejmie nie pomogło.
Na koniec pamiętajcie, że jak nie macie szacunku do drugiego człowieka nie macie tego szacunku również do samych siebie. Wszystkiego dobrego i gratulacje nowemu Prezydentowi
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ spokomichas za aktualizację statusu, @WarninG. nowa kariera sportowa
@WarninG. nowa kariera sportowa
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Wygraliśmy Większość głosów, która jest jeszcze zliczana pochodzi z największych okrę
Wygraliśmy Większość głosów, która jest jeszcze zliczana pochodzi z największych okręgów w których przewagę miał bez wątpienia Rafał Trzaskowski. Wygraliśmy Polsko....
Zrobiliśmy to!!!
-
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Drodzy gracze. Nie każdy rozumie jak działa zliczanie głosów. Wynik Late Poll jest po
Drodzy gracze. Nie każdy rozumie jak działa zliczanie głosów. Wynik Late Poll jest podany na podstawie zliczonych komisji. Są duże miasta w których jest kilkaset komisji - W Warszawie 851, gdzie zliczono 50 komisji. Nawrocki zyskuję w najmniejszych gminach i dodatkowo gminy, które zliczoną są w proporcji 80/20 na korzyść wschodniej polski. Oznacza to, że Nawrocki w Late Poll będzie miał nawet 60% ale potem zacznie się zliczanie z największych miast w których poznanie kilkaset komisji - Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków.... Dajcie spokój
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Informuję @ZbyK.gg że cisza wyborcza odnosi się także do forów internetowym i zrzesze
Informuję @ZbyK.gg że cisza wyborcza odnosi się także do forów internetowym i zrzeszeń cyfrowych. Dzisiaj wysłałem reporta za agitacje wyborczą w trakcie ciszy wyborczej i jeden z członków ekipy nic z tym nie zrobił, co zresztą udokumentowałem. W razie potrzeby nie będę pisał skagi na członka ekipy tylko złoże odpowiednie zawiadomienie. Zgodnie z prawem administrator, który jest bierny wobec zgłaszanych mu aktów agitacji również może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Liczę, że jak najszybciej się tym zajmiesz.
-
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla Grazynka1 za aktualizację statusu, Witam chciałbym coś powiedzieć @ZbyK.gg @japkooo. @Verago. @Kozixon @LuKi16.urlop @.f
Witam chciałbym coś powiedzieć @ZbyK.gg@japkooo.@Verago.@[email protected]@.franek@[email protected]@Grzengol@XQward@Argen@Kubula@Masellko@TheArasik.@KavKa*@pomocnik2000@Mefju4
Zwracam się z prośbą dodania rożnych rodzajów tłumików do Waltona ND jak i Watlona jest to bardzo ważne bo jak można nie docenić tak pięknego i majestatycznego auta które jest bardzo ważynm elementem dla graczy, każdy gracz jak zaczynał grać na serwie zawsze zaczynał od Waltona. Jest to bardzo dla mnie ważne i mysle żę wiele Graczy chciałoby rożne rodzaje tłumików na serwerze do waltona
Pozdrawiam Grazynka1
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ PolakoVskY* za aktualizację statusu, Miałem dzisiaj sen, że dzisiejszy mecz Barcelona - Inter, zakończy się wynikiem 2:0 d
Miałem dzisiaj sen, że dzisiejszy mecz Barcelona - Inter, zakończy się wynikiem 2:0 dla Barcelony.
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla WarninG. za aktualizację statusu, Dzisiaj Barcelona przechodzi do finału Ligi Mistrzów.
Dzisiaj Barcelona przechodzi do finału Ligi Mistrzów.
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Otwórzcie serca, zacznijcie myśleć.... dla dobra was, dla dobra nas.... W końcu będzi
Otwórzcie serca, zacznijcie myśleć.... dla dobra was, dla dobra nas.... W końcu będzie normalnie.
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ PabloGG* za aktualizację statusu, Chciałbym juz biegać w pogoni za pisankami, potrzebuje tego 99 i presji gdzie ostatni
Chciałbym juz biegać w pogoni za pisankami, potrzebuje tego 99 i presji gdzie ostatnie
-
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ Windows11pro za aktualizację statusu, Mija już 5 dzień odkad mam szkodnika bma mam dosc zycia i chce do kasyna na ruletke
Mija już 5 dzień odkad mam szkodnika bma mam dosc zycia i chce do kasyna na ruletke
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ .Luzix za aktualizację statusu, JAK SIĘ MIEWA MOJE MALEŃSTWO? ID pojazdu: 145258 Model: Admiral (445) Pojemność silni
JAK SIĘ MIEWA MOJE MALEŃSTWO?
ID pojazdu: 145258
Model: Admiral (445)
Pojemność silnika: 1800cm3
Przebieg: 2350,9km
Typ silnika: Benzynowy
Bak benzyny: 35 litrów Właściciel: Muszkiewicz
Ostatni kierowca: Muszkiewicz
W użyciu: 23 Stycznia 2025, 11:55
Organizacja: nie należy
Biznes: nie należy Modyfikacje pojazdu: moduł UP1, moduł UP2, podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, moduł ABS, aplikacja eTransporter -
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla jaspertv za aktualizację statusu, oglondam jutube a tu jurz 12dzien bana...
oglondam jutube a tu jurz 12dzien bana...
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla afrykanskipdiddy za aktualizację statusu, ciezko zyc z banem na rok
ciezko zyc z banem na rok
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ .Luzix za aktualizację statusu, CZUJE SIĘ JAK OJCIEC DYREKTOR Kiedy napisałem o pewnym cejocie, który okazał się dośw
CZUJE SIĘ JAK OJCIEC DYREKTOR
Kiedy napisałem o pewnym cejocie, który okazał się doświadczonym sigmą, który kupił ode mnie 3 auta, to i dzięki czemu kupiłem admirala za 109k PLN. Samochód posiada eTransportera, UP1, ogranicznik i licznik zbliżony do tego z Mercedesa-Beza W123(odpowiednik Admirala). Zauważyłem, że nie każdy uwierzył w moja historię, ale dziennik i baza pojazdów nie kłamią. Czuję się jak powiem ksiądz, który dostał od znajomego 3 drogie auta. Dziś pokaże dowód, że takie auto faktycznie mam
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla grubymaciek2010PL za aktualizację statusu, za duzo juz mysle nie wiem czy dostane unbana
za duzo juz mysle nie wiem czy dostane unbana
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla Thug_Life. za aktualizację statusu, Widzę że napisać poprawną apelacje za pierwszym razem graniczy z cudem XD GG
Widzę że napisać poprawną apelacje za pierwszym razem graniczy z cudem XD
GG
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ .Luzix za aktualizację statusu, WYDAWAŁ SIĘ BIEDAKIEM, ODMIENIŁ MOJĄ SYTUACJĘ NA SERWERZE Wczoraj na 4life chciałem d
WYDAWAŁ SIĘ BIEDAKIEM, ODMIENIŁ MOJĄ SYTUACJĘ NA SERWERZE
Wczoraj na 4life chciałem dorobić sobie na ulepszenie swojego Admirala i zająłem się uberem. Podczas czekania na spawnie spotkałem pewnego gracza że skinem CJa. Myślałem na początku, że to nowy, który mnie poprosi o podwózkę na magazyn. Nie dość, że miał swoją brykę, to jeszcze był to solidny sedan z dodatkami. Ja miałem Admirala combi, Foxtrotera i Vincenta. Wszystkie auta miały silnik 1.6. Przelał mi najwięcej, ile pozwalał na to regulamin serwera. Za te pieniądze mogłem kupić konto premium. Potem kupił ode mnie wszystkie auta, dzięki czemu mogłem kupić Admirala w sedanie 1.8 z salonu i kupić MK1 oraz eTransportera. Dzięki tej historii przekonałem się, nie wie warto nikogo na serwerze dyskryminować, nie wiadomo, że ile kto ma majątku i czy tzw. cejot nie zechce nam przypadkiem pomóc.
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ XQward za aktualizację statusu, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
-
✮ Wiktor16 przyznał(a) reputację dla ✮ Naczelnik_Etyki_Graczy za aktualizację statusu, Dobry wieczór. Wielu z was piszę do mnie wiadomości na discord z wieloma zapytaniami.
Dobry wieczór. Wielu z was piszę do mnie wiadomości na discord z wieloma zapytaniami. Odpowiadając na najczęstsze pytania informuję, że nie posiadam bana na serwerze 4life, a skarga została odrzucona, ponieważ administrator RCON nie przyjrzał się moim zarzutom, oraz logom z sytuacji sprzed wczoraj. Jakie będą tego skutki - zobaczymy. Nie mniej jednak dziękuję wam bardzo za miłe słowa wsparcia i otuchy. Jest ich tak wiele, że nie zdołam podziękować każdemu z osobna, ale dziękuję. Moja nieobecność jest podyktowana obwiązkami służbowymi, które muszę wypełnić. Jestem pewien, że widzimy się niebawem Niedługo pojawi się również obszerniejsze oświadczenie w związku z astygmatyzowaniem działań, które doprowadziły do utworzenia tak świetnej społeczności. Nie poddajemy się i działamy dalej. Głowa do góry!