Skocz do zawartości

Cotou

Gracz
  • Postów

    113
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Cotou

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Dzisiaj dnia 26.12.2015 odbyła się licytacja w ciemno w warsztacie z komponentami ~Przybyło bardzo dużo osób. Przy okazji RodowitY. zaczał puszczać fajerwerki Piękny pojazd został wylicytowany za 100k !, a wylosował go SANDYKATOR, któremu gratuluję. Została tylko chwila prawdy, zostało wylosowane bardzo piękne i cenne auto. wszystkim dziękujemy za przybycie i zapraszam do oceniania.
  3. Wesołych Świąt.PS CO tu się dzieje? :)

    1. EpiK

      EpiK

      to wszystko wina imigrantów

    2. Cotou
  4. Chyba nie, czekam na oferty
  5. Typ:tune Lokalizacja: fc-lv Cena wynajmu 24h:1k Cena nieruchomości: Licytacja od 165k, Kt 200k. możliwa wymiana SS'y: (opcjonalnie, mozna wstawić)
  6. Cotou

    Sprzedam Domki LV

    Typ:Domek, garaż Lokalizacja: Las Venturas Cena wynajmu 24h: (Od 150-500) Cena nieruchomości: każdy 2,5k Opis: - SS'y:http://imgur.com/a/6R8p4
  7. Cotou

    Sprzedam Domki LV

    Typ:Domek, garaż Lokalizacja: Las Venturas Cena wynajmu 24h: (Od 150-500) Cena nieruchomości: każdy 2,5k Opis: - SS'y:http://imgur.com/a/6R8p4
  8. Nick z gry: Cotou PID: niewiem jestem na telefonie Liczba: 21
  9. mam wrażenie, że każdy tutaj każdego chce ud***c a przecież TO TYLKO GRA:(

  10. Ładnie, ale komu się chce czytać? Lepiej nagrać na YT
  11. Cotou

    Powrót?? :)

    Powracam na 4life pisze to dopiero teraz, ale co z tego nigdy nie jest za późno, można do mnie pisać i znaleźć na serwerze, jeszcze raz siema!
  12. Nie moge pisać na ShoutBox'ie?:((

    1. Master2

      Master2

      Ja też nie mogę :/

  13. Cotou

    Nagrywam na 4Life.

    Sub LAJK i przyjemnie się Ciebie ogląda naczy nie Ciebie w sensie ciebie tylko twój odcinek
  14. Nie moge pisać na sb:(

  15. Cotou

    kupie jestera

    Model: jester Przebieg: obojętne Cena: KUPIE AUTO NA RATY WIEC PISAĆ OFERTY Tuning: full visual Inne:może być z pj:)
  16. Mogę kupić na raty pisz pw
  17. Cotou

    Choinki by Staff.

    Świetny projekt
  18. Kupie na raty, zainteresowany PISZ pw napisze Ci co i jak
  19. Jest!! Moje marzenie spelniles ubitek [sPSA]

  20. Cotou

    Sell blista

    Model pojazdu: blista compact Przebieg: ok.70k Cena: Licka od 18k MP: 1k KT:25k ID: ok 7k Kolor: bialo czarny Tuning:fele, spojler. Kolor świateł: biale SS'y: <opcjonalnie można wstawić>
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin