Skocz do zawartości

Adrian...

Gracz
  • Postów

    420
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Adrian...

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. No To @hoopak Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Świąt Bożego Narodzenia.

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. @Pitu112 Piotrek,wspominałem o tym kilka razy,ale wspomnę jeszcze raz,mam kontakt poprzez FB,mam dalej nieuniknioną nadzieję że wrócisz.Teraz czas na słowa podziękowania,a więc tak Piotrek dziękuję ci za wspólne szkolenia,przygotowanie mnie do egzaminu ASAMD,za wspólne chwile spędzone na serwerze,świetne oraz śmieszne momenty.Coś czuję że niedługo i pora na mnie przyjdzie,lecz jeszcze trochę chęci jest do gry na tym świetnym serwerze,dzięki Piotrek za wszystko co dla mnie zrobiłeś,szkoda że odchodzisz w tak mało spektakularny sposób ale cóż tu rzec,jeszcze raz dzięki i Żegnaj moja mordko!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Jutro Urodzinki :)

    1. Binks
    2. PulsujacyGrzegorz16

      PulsujacyGrzegorz16

      Cytat

      Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!
      Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam!
      Niech żyje nam!
      Niech mu gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie,
      A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie.
      Niech mu życie lepszym będzie, niż śledziowa zupa,
      Niech mu nigdy nie odmówi, żadna zdrowa du*a.

       

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Adrian...

    Skarga na iwo11

    Kończmy ten off-topic. Siedziałem z oskarżonym na mumble (to taki komunikator bo być może nie wiesz co to jest). Powiedz mi jedno Panie @kenix332 jakim to trzeba być dziecinnym oraz jak mało trzeba mieć w swojej głowie pisząc coś,w co sam nie wierzysz w tej chwili oszukujesz swoją własną osobę swoimi bzdurnymi komentarzami,kolejny raz upominam wszystkich że to nie jest off-topic.
  17. Adrian...

    Skarga na iwo11

    Przerwijmy tą nieciekawą dyskusję.Teraz staję we własnej obronie aby nie dostać punktów. Jestem pełnoprawnym członkiem SAMD i byłem przy obecnej sytuacji.Co upoważnia mnie do wypowiedzi w tej skardze.
  18. Adrian...

    Skarga na iwo11

    @mac2200 @kenix332 wy razem się dobraliście świetnie po prostu fantastycznie,ile wy macie lat? Czepiacie się wszystkich o wszystko,pokazujecie swój poziom ilorazu który jest niższy od całokształtu społeczeństwa postępując tak jak wyżej no to niestety,szukacie wyłącznie wrogów którzy nie długo zniszczą was,waszą własną bronią czyli pisaniem skarg. Dziękuję za wypowiedź,żegnam. Lekarz Ratunkowy @Adrian...
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Tutaj muszę przyznać iż potwierdzam wersję @Dzikuseqq*999,owszem został on wyproszony z pojazdu patrolowego,ponieważ nie był on w obecnym czasie na służbie oraz nie pełnił stanowiska osoby która pracuje w Strukturze SAMD,więc twoja skarga jest jak najbardziej nie na miejscu.Przeglądając twój profil na forum zobaczyłem iż posiadasz na nim napisane tylko a zarazem wyłącznie same skargi z których wynika że jesteś zwyczajnym "przybłędą" który szuka problemów i wrogów wśród struktur SAPD/SAMD/SAFD/TSA itp. takim postępowaniem nie osiągniesz sukcesu przyczepiając się do innych pracowników,graczy.W twoim przypadku nazwałbym to nękaniem a zarazem utrudnianiem rozgrywki graczom na tym prześwietnym serwerze jakim jest 4Life,więc to jest raczej ostatni dzwonek aby się opamiętać oraz przestać być panem "czepialskim".Życzę Miłej Gry.
  21. Polecam Tego Allegrowicza :) 

  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin