Skocz do zawartości

Adrian...

Gracz
  • Postów

    420
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Adrian...

  1. Jak to mówią,spokojnie... Dzisiejsze głosowanie Parlamentu Europejskiego nie było głosowaniem ostatecznym. Definitywną decyzję dotyczącą wprowadzenia w życie lub odrzucenia dyrektywy o prawach autorskich i pokrewnych europejscy posłowie podejmą w styczniu 2019 roku.
     

  2. "W żyłach płynie krew,w głowie płyną myśli,nasze oczy widziały dużo nienawiści.Dużo radości,mnóstwo rozczarowań,mało możliwości,ale do góry głowa" ;( 

     

    Kto kojarzy ten tekst niech da znać ;)

  3. Oddasz mi prafko ?
     

    1. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Oddać nie oddam. Ale chętnie przedłuże jego przechowanie

    2. Adrian...

      Adrian...

      no oddaj,masz swoje moje ci nie potrzebne ;D

  4. kto to wrócił na serwer :)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Adrian...
    3. Adrian...

      Adrian...

      21 godzina do domu nie wrócę na czas sr. 

    4. gregorybe

      gregorybe

      oki napisz mi kiedy będziesz to się zjawię. Ja mam czas do 23.30 czasu polskiego :)

    5. Adrian...
    6. gregorybe

      gregorybe

      czekam na bublu na kanale publicznym :p

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Witam po krótkiej przerwie ;) 

     

    1. Hejlo
    2. Hejlo

      Hejlo

      Ciekawe na jak długo tym razem XD

    3. Adrian...

      Adrian...

      dłużej niż ostatnio  ;)

      Widzimy się w gierce :)

       

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Najlepszego 4Life,jak ten czas szybko leci... 

  9. Przypominam już 1 kwietnia czyli już za 5 dni,event z okazji świąt wielkanocnych,zapraszajcie znajomych,do wygrania naprawdę dobre nagrody,więcej tutaj- 

    Z góry dziękuję. 

     

  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Liczę na waszą obecność,naprawdę warto,najlepsi prezenterzy,najlepsza muzyka,a to wszystko w jednym zestawieniu,tworzy mieszankę szampańskiej zabawy!!!! <3

     

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Adrian...

    Skarga na Pitu..

    Przepraszam że się wypowiem ale każdy Lider frakcji ma prawo odejść z lidera kiedy mu się podoba, co do pita może stracił chęć bycia liderem frakcji SAMD lub też odszedł z powodów prywatnych
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Najlepszego Kobiety ! :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin