Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. matvs.

    [S] Buffalo 1.8

    No ale czysty więc o co chodzi? Po tyle chodzą takie buffki mniej lub więcej.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nick na avatarze: MaTTsoN Tło: Zrób galaxy blue i jakieś efekty świetle
  5. matvs.

    [S] Buffalo 1.8

    Model: Buffalo V-Max: 210-215 coś takiego. Pojemność silnika: 1.8 Benzyna Przebieg: 6363 (Może rosnąć) Usterki: Nie ma. Cena: 250k ID: 13212 Kolor: Biały Tuning: Rejka "MUSTANG", UP1 2, Ogranicznik, Felgi Niebieskie, Niebieski licznik i LPG 50L Kolor świateł: Normalny. SS'y: https://imgur.com/a/ZMuMG Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: MaTTsoN
  6. https://imgur.com/a/wLAFGNie chce nic za to. Mam nadzieję że się podoba
  7. Fajnie ze przerobiles mi awatar wycofuje sie nie chce juz jego
  8. Witam jak widać po tytule muszę odejść z servera. Mój brak czasu naprawdę jest wielki. Nic z tym nie zrobię ale nie zapomnę tych chwil nigdy. Przegrałem tutaj 377H nie żałuję ani jednej minuty na tym serverze powrócę jak czas mi pozwoli chciał bym pozdrowić parę osób: Domi - Były kłótnie ale zawsze byłeś spoko ziomek. J.o.K.e.R - za******y typ nigdy go nie zapomnę! REXO/Dekoder - xDDD ciacho191 - Dzięki za szanse w TSA! MaReCKi, Hrydziu i ktoś tam - Fajny bunkier. JeriD - Najlepszy z zarządu TSA umiał mnie pocieszyć i przynajmniej porozmawiać że mną normalnie. RomeG - Powiem ci tyle fajne wyzywanko xDD KRISU - Fajna mordeczka nie zapomnę go! KiLLYouDeaD - Dzięki za topografie czy jak się to nazywa. Julciaaa - No i moja kobitka <3 xD Jeśli o kimś zapomniałem przepraszam. Kiedyś powrócę i pogramy razem.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Jak mozesz zmien czcionke i dodaj więcej efektóww w tle
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin