Nick funkcjonariusza: ZineX
Data i godzina zdarzenia: 07.12-08.12 (2022)
Pełen opis sytuacji: Witam wczoraj miała miejsce nie przyjemna sytułacja a więc podczas poscigu który robiłem na motocyklu wywróciłem sie, zobaczyłem mojego kolege i postanowiłem wsiąść do niego i kontynułować poscig wraz z nim w pojeździe, oczywiscie udało nam sie ucieć po czym odwiózł mnie pod motocykl wtedy zauważył nas jakiś policjant i postanowił kontynułować poscig wraz z moim kolegą ogólnie to w żadnym momencie nie otrzymałem nakazu zatrzymania sie poprostu jeździłem za poscigiem, Gdy nagle wywróciłem sie i wypadłem z motocyklu i mój motocykl sie utopił a ja postanowiłem sie utopić, a więc zaczne od tego że poscig nie dotyczył mnie po drugie żaden z funkcjonariuszów nie miał prawa widzieć że sie utopiłem więc tkz (zero RP), Po wszystkim zrespiłem sie w mojej bazie siedziałem tam chwile i ogłaszałem na /go, i po jakimś czasie wylogowałem sie z serwera, a dzisiaj wchodze na serwer i widze że jestem w jail na 69 minut bez żadnego powodu, Byialy zweryfikował po PID kto mnie wsadził i dlaczego i wynikło że oskarżony mnie wsadził na 69 minut z powodem Powód: Brak możliwości opłaty mandatu, celowe zabicie się podczas pościgu.., Według mnie kara jest nałożona bez powodu i nie zgodnie z taryfikatorem kar, Pierwszy raz spotykam sie z tym że kara wynosi 69 minut
Dowód, który to potwierdza całe zajście:WIĘZIENIE ZineX. aresztował PID 277462 na 69 m. Powód: Brak możliwości opłaty mandatu, celowe zabicie się podczas pościgu..
Ja, solty zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.