Skocz do zawartości

solty

Gracz
  • Postów

    760
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez solty

  1. Model: Bravura ID: 33822 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 60840,3km Dodatki: spoiler (1049), felgi (1081), podświetlenie licznika (███) Cena: offki Coś od siebie: t SS’y: dodam do 24h
  2. >> GZIB0 [409]: bo nie byłem z tobą w pojeździe a oni twierdzą że to razem z tobą sie utopiłem >> GZIB0 [409]: 69 minut << GZIB0 [409]: ajaj << GZIB0 [409]: no ty motorem jechales (Dorzucam Logi)
  3. Przepraszam bardzo przecież ja byłem w osobnym pojeździe od niego ogólnie za nim był kontynułowany poscig a ja robiłem co chciałem nie miałem żadnego poscigu, wszystko jest w logach w skrócie on był w swoim pojezdzie a ja w swoim
  4. Model: ID/Unikat itd Pojemność silnika: --- Przebieg pojazdu: --- Cena: 1kk Dodatki: --- Coś od siebie: Pozdrawiam
  5. Nick funkcjonariusza: ZineX Data i godzina zdarzenia: 07.12-08.12 (2022) Pełen opis sytuacji: Witam wczoraj miała miejsce nie przyjemna sytułacja a więc podczas poscigu który robiłem na motocyklu wywróciłem sie, zobaczyłem mojego kolege i postanowiłem wsiąść do niego i kontynułować poscig wraz z nim w pojeździe, oczywiscie udało nam sie ucieć po czym odwiózł mnie pod motocykl wtedy zauważył nas jakiś policjant i postanowił kontynułować poscig wraz z moim kolegą ogólnie to w żadnym momencie nie otrzymałem nakazu zatrzymania sie poprostu jeździłem za poscigiem, Gdy nagle wywróciłem sie i wypadłem z motocyklu i mój motocykl sie utopił a ja postanowiłem sie utopić, a więc zaczne od tego że poscig nie dotyczył mnie po drugie żaden z funkcjonariuszów nie miał prawa widzieć że sie utopiłem więc tkz (zero RP), Po wszystkim zrespiłem sie w mojej bazie siedziałem tam chwile i ogłaszałem na /go, i po jakimś czasie wylogowałem sie z serwera, a dzisiaj wchodze na serwer i widze że jestem w jail na 69 minut bez żadnego powodu, Byialy zweryfikował po PID kto mnie wsadził i dlaczego i wynikło że oskarżony mnie wsadził na 69 minut z powodem Powód: Brak możliwości opłaty mandatu, celowe zabicie się podczas pościgu.., Według mnie kara jest nałożona bez powodu i nie zgodnie z taryfikatorem kar, Pierwszy raz spotykam sie z tym że kara wynosi 69 minut Dowód, który to potwierdza całe zajście:WIĘZIENIE ZineX. aresztował PID 277462 na 69 m. Powód: Brak możliwości opłaty mandatu, celowe zabicie się podczas pościgu.. Ja, solty zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  6. to chciałbym aby osoba rozpatrująca zobaczyła nagranie, oczywiscie rozumiem że musicie ukryć czat itd a więc to rozumiem
  7. Nick Funkcjonariusza:Evo47 Data i godzina zdarzenia: 20:00 05.12.22 Pełen opis sytuacji: A więc tego dnia tej godziny, Zaszła bardzo nieprzyjemna sytułacja. Zaczynająć Pierwsza sprawa owy policjant przetrzymywał mnie w pojeździe dobre 15 min argumentując to że wkroczyłem na teren działan RP itd ale nie o to chodzi w tej skardze, Dokładnie mówiąc po tym jak policjant wypuścił mnie zaczeła sie rozmowa z supportem ale to nie ważne, po całej rozmowie szłem w strone pojazdu wsiadłem do niego i chcąc zawracać otrzymałem ostrzał od owego policjanta dokładnie za nic, nie uderzyłem w jego pojazd ani nie był w niebezpieczeństwie również nie musiał używać broni, jego argument jest taki że był lag i u niego uderzyłem w pojazd, a co jest najdziwniejsze od pojazdu znajdowałem sie spory kawałek i musiałby on zrobić spory obrót aby we mnie trafić więc nawet jeśli był by owy lag to nie ma szans że otrzymał bym ostrzał, po wszystkim policjant powiedział że ma nagranie a więc chciałbym je ujrzeć. Dowód, który to potwierdza całe zajście: BRAK Ja, solty zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin