Skocz do zawartości

solty

Gracz
  • Postów

    760
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez solty

  1. mógłbym cię kupić 

    #konfi

  2. Szkoda że wcześniej nie pisaleś akurat chciałem zakupić stafforda ale niestety kupiłem już coś innego Wiec lock
  3. nie mam na dołożenie wiec dalej
  4. zakupiłem ten pojazd infek nie dla mnie comet retro możesz napisać cene na forum pv własnie sie dogadujemy
  5. Model: - Pojemność silnika: - Przebieg pojazdu: - Cena: do 5kk (5 milionów) Dodatki: - Coś od siebie: -
  6. solty

    szefik napisałbym to samo ale nie mam jajek widzowie

  7. wyścig był tylko pomiędzy tobą i staleq mimo że Nonix był pierwszy to odrzuciłem jego ofertę miłego dnia ci życzę i więcej nerwów! lock!
  8. ✔ Transakcja przebiegła pomyślnie, otrzymałeś: Ⓞ Gotówkę w wysokości 900000 PLN. - Oddając: - Ⓞ Pojazd marki Sultan o ID 40710. Gratulacje temat można lock
  9. jakbym licytował w takiej cenie sultana 2.2 pft RS to też bym nagrywał :p oczywisty zarobek
  10. zrobimy po prostu tak kto pierwszy urzad lv zgarnia tego sultana za kwote 900k (ja już czekam)
  11. ale żeście lipe chłopaki odwalili teraz nie wiem kto wygrał
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin