Skocz do zawartości

T3rror*

Gracz
  • Postów

    1 332
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez T3rror*

  1. T3rror*

    Odchodzę

    A ten następny raz będzie za miesiąc? 2 miesiące? Nie dostałem się bo słyszałem, że jestem "typowym odwalaczem"
  2. T3rror*

    Odchodzę

    A powiedz mi co ja mam tutaj robić bez frakcji? - TSA znudziło się - SARA nie chce - SAPD znudziło się Poczekam na rekru do SAMD bo SAMD i SAFD mi się jeszcze nie znudziło
  3. T3rror*

    Odchodzę

    Jak z tym deluxo ? Jeszcze trzymaj sobie tam lub próbuj dalej sprzedać
  4. T3rror*

    Odchodzę

    No to żegnam się, może kiedyś się jeszcze wróci na serwa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin