Skocz do zawartości

hejpiotrek

Gracz
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez hejpiotrek

  1. hejpiotrek

    Sultan 2.2 pft

    Model: Sultan ID: 41980 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 22401km Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1082), wydech (1029), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%), Butla LPG: 75 litrów, Bak benzyny: 90 litrów Cena: Oferty Coś od siebie: Fajny sultan fajne lampy bez up2 bo useless atrapa duza no i tyle co, Poglądowo wystawiam jak cena slaba bedzie to nie sprzedaje. Bez wariantu RS SS’y: https://imgur.com/a/z1gj4R5
  2. @lock jednak zmieniłem zdanie
  3. Login: hejpiotrek Nick: hejpiotrek ID pojazdu: 41980 Na jaki wariant chcesz zmienić: Sultan sedan RS Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (opcjonalne): - Zgadzam się na pobranie 30k z konta.
  4. ej dobra cofam jednak trzexwy nie jestem jescze tak do konca i kolega obserwowal co robie i jak mi powiedzial co za offke dalem to mi sie zle zrobilo i musialem to zapic i juz jednak nie biore za tyle ok
  5. no to ciekawe 735k ps mordini
  6. nieźle lecisz mordo, też chce na projekcik a więc 690k ps i zamykamy temacik :x
  7. Model: Elegy ID: 72552 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 5009km Dodatki: felgi (1081), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, Bak benzyny: 35 litrów, Butla LPG: 75 litrów Cena: offki Coś od siebie: Fajny driftowus na marchewach (carrotach jakby ktos nie wiedzial) no i jakies tam upy fajnie driftuje bo to 1.6 a nie jakies 2.2 dla nobow tyle. Wystawiam poglądowo jak sie cenka nie spodoba mi to nie sprzedam ok a i jak cos to to elegy bez wariantu czyli bez spojlera zadnego czysciutki tył itd wiesz SS’y:
  8. Wymianka za 72552 + jakaś moja dopka?
  9. hejpiotrek

    Stallion na id!

    cofie jednak auto kupilem
  10. hejpiotrek

    Lock

    283 i go urzad na fast mordeczko
  11. hejpiotrek

    [S] Sultan 2.0

    Wymiana za 72552 + moja dopka?
  12. jednak nie no bo hajs sie skonczyl kupilem autko wiec cofam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin