Skocz do zawartości

Big_Hoss

Gracz
  • Postów

    27
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Big_Hoss

    1. Dzień Dobry. Ja mam pytanie, dostałem z nie wiadomo jakich przyczyn bana na serwerze 4life. Mój nick: TheSlendi777 Czy jest to jakoś w stanie usunać?? pozdrawiam.
       
    1. XQward

      XQward

      @TheSlendi777 bana posiadasz za podejrzane transakcje.

      Zapelować od kary możesz w dziale "Apelacje od nałożonych kar".

    2. Big_Hoss
  1. Siemka. Kupię Blade czystego 1.6. Najlepiej bez tuningu.
  2. Jaka cena ?
  3. Witam. Kupię Blade z silnikiem 1.6 lub wyższym. Mile widziane tuningi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin