Masz 8 godzin przegranych na serwerze i już robisz jakieś dyskusje ? Zdobądź więcej doświadczenia w RP to pogadamy. Nie sądzę również by jakikolwiek lider z tobą rozmawiał. Mają ważniejsze sprawy na głowie. Problem nie leży we frakcjach tylko w osobach które wykonują wypadki. Na przykład jeśli ktoś umie RP i wie jak zrobić wypadek to spoko będziemy. Ale jeśli jaki Cejotek z 10 minutami na serwerze będzie chciał zrobić wypadek to wiadomo też będziemy ale w trakcie dojazdu na wypadek dowiadujemy się że osoba która robiła wypadek nie zna RP, nie wie jak je odgrywać.
Radzę zamknąć ten temat bo osoba która go napisał i tak nic nie zdziała. To nie jest serwer RP. Więc jak masz jakiś kłopot z tym to idź to RCONA lub do jakiegoś lidera frakcji.
Tak tylko dodam nie chce się mieszać w tą dyskusje ale to jest jego konto na forum nie zschyntonizowane z forum dlatego jest tak mały czas na koncie,na serwerze ma inne tylko do tamtego konta zapomniał pasów