Ogółem drugi skład jest bardziej "op" wiadomo Bailly i Smalling na środku to obrona nie do przejścia aczkolwiek jeżeli w pierwszym składzie wykombinowałbyś jakąś zmianę za Kościelnego i Kurzawe,ja zamieniłbym kante i ben arfe pozycjami tak aby obaj mieli zgranie oraz zamienił Kościelnego i Kurzawe kolejno na Bailego i Rose ponieważ są lepsi natomiast po starcie meczu od razu przesuwasz kante na pozycje ben arfy bo pewnie wiesz ,jak zaczniesz mecz takie masz zgranie więc i tak będą mieli ful zgranie a arfa w trakcie meczu na defensywnym pomocniku to taki trochę 12 latek w meczu z Realem Madryt. Tutaj ci daje skład jak proponuje: http://www.futhead.com/17/squads/5953052/