Skocz do zawartości

Sheeker

Starszy Administrator
  • Postów

    11 145
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    50
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana Sheeker w dniu 28 Maja

Użytkownicy przyznają Sheeker punkty reputacji!

O Sheeker

  • Urodziny 19 Maja

W świecie gry

  • ID konta gracza 47175
  • Nick Sheeker
  • Data rejestracji 2016-07-23 11:43:30
  • Ostatnio widziany 2026-07-02 18:59:47
  • Łączny czas gry 7103 godz. 44 min.
  • Organizacja Poena Capitis
  • ➜ Ranga Boss ♛
  • Biznes KSF
  • ➜ Ranga Opiekun SAFD
  • Respekt
    -78
    Life Points
    61308
    Punkty karne
    1650

Kontakt

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Dolina Carlsberg
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    apelacje

Ostatnie wizyty

155 028 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Sheeker

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Sheeker

  1. Widzę tutaj twoje niedopatrzenie ponieważ użyłem wszystkich odnośników do poprzednich apelacji czyli: 2 z dnia Opublikowano Czwartek o 15:59 oraz Czwartek o 22:10 .

    Apelacje z dnia Opublikowano Środa o 18:40 (edytowane) Ale Jak sama @Princessa* podkreśliła cytuję Musisz odwołać się w pierwszej kolejności od głównego bana. 

    Czyli była to apelacja do innej karty która została nadana na moje konto a nie do tej które dwie kolejne napisałem apelacje dlatego proszę o przywrócenie apelację. Jak już jest odrzucacie to zwracajcie uwagę do jakich banów są to apelacje.

    Ponieważ ta pierwsza którą pisałem jest odwołanie do Omijanie bana. (Skarga na forum: https://mta4life.pl/forums/topic/400025-skarga-na-vcytrynkav/#comment-2815623) 

    i tam dostałem informację że muszę odwołać się do głownego bana.

    Czyli dwa kolejne apelacje tylko jej się tyczyły o tytule Skarga na forum: https://mta4life.pl/forums/topic/400025-skarga-na-vcytrynkav/#comment-2815623 i jak widzisz są to bany z innego dnia.

    Dlatego jest tutaj błąd po twojej stronie.

    1. Sheeker

      Sheeker

      Masz rację, apelacja przywrócona.

    2. $WszoleK$
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin