-
Postów
11 110 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
50 -
Typ konta
Premium +
Osiągnięcia Sheeker
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Sheeker
-
Dlaczego nikt z osób nakładających kary nie reaguje na te nałożone przez AC - do kogo zgłaszać takie sytuacje.
Dostałem bana gdy próbowałem grać z wysokim pingiem "awaria modemu"
Login: Sniezynka
Opis problemu: Dostałem bana gdy Wszedłem na serwer z wysokim pingiem. Mój serial:8A082ADE8DD30E8DED38E0038FDFD053
Miejsce występowania problemu: łącznie z serwerem
Zrzuty ekranu (opcjonalnie):https://imgur.com/a/SexdRu1
