Dawniej (2017-19) były bardzo często organizowane nielegalne wyścigi, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem graczy. Uważam, że biznes polegający m.in. na organizowaniu tego typu wyścigów, rozszerzony o dużą ilość innych rzeczy/konkurencji/zlotów cieszyłby się przez cały czas dobrym zainteresowaniem, oraz przy odpowiednim zaangażowaniu i prowadzeniu przez zarząd byłby jednym z biznesów cieszących się dobrą opinią, oraz gracze przez długi czas uczęszczaliby na wydarzenia organizowane przez ten biznes. Szczerze - brakuje mi czasów, gdy praktycznie co kilka dni były jakieś zloty/wyścigi i inne rzeczy, ponieważ wtedy gracze mogli się jeszcze lepiej poznawać, rozmawiać ze sobą itp. Niestety obecnie brakuje osób chętnych do robienia takich rzeczy, co jeszcze bardziej przemawia pozytywnie za powstaniem takiego biznesu i organizowaniem takich eventów we współpracy z frakcjami i administracją, co gwarantowałoby zachowanie należytego porządku podczas wydarzeń. Jestem na TAK.