Skocz do zawartości

Sheeker

Starszy Administrator
  • Postów

    11 121
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    50
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Sheeker

  1. Dziękuję wszystkim za głosy, gratulacje dla pozostałych!
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Dawniej (2017-19) były bardzo często organizowane nielegalne wyścigi, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem graczy. Uważam, że biznes polegający m.in. na organizowaniu tego typu wyścigów, rozszerzony o dużą ilość innych rzeczy/konkurencji/zlotów cieszyłby się przez cały czas dobrym zainteresowaniem, oraz przy odpowiednim zaangażowaniu i prowadzeniu przez zarząd byłby jednym z biznesów cieszących się dobrą opinią, oraz gracze przez długi czas uczęszczaliby na wydarzenia organizowane przez ten biznes. Szczerze - brakuje mi czasów, gdy praktycznie co kilka dni były jakieś zloty/wyścigi i inne rzeczy, ponieważ wtedy gracze mogli się jeszcze lepiej poznawać, rozmawiać ze sobą itp. Niestety obecnie brakuje osób chętnych do robienia takich rzeczy, co jeszcze bardziej przemawia pozytywnie za powstaniem takiego biznesu i organizowaniem takich eventów we współpracy z frakcjami i administracją, co gwarantowałoby zachowanie należytego porządku podczas wydarzeń. Jestem na TAK.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin