Skocz do zawartości

WillSoon

Gracz
  • Postów

    1 586
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez WillSoon

  1. 3ds, te zakończenia to wina tekstury które mogą wyglądać takie no
  2. Witam wszystkich ponownie. Zapraszam do oceny kolejnego z moich modeli ( + domapowane wnętrze). Miłego oglądania https://imgur.com/a/OyutE6l (tekstury w każdej chwili mogę zmienić nie sugerować się za bardzo nimi)
  3. Witam wszystkich. Ogólnie jest to jeden z moich pierwszych modeli 3D (+ dla was domapowane wnętrze dla lepszego efektu). Jestem otwarty na opinie. Ssy: https://imgur.com/a/wBCHxnX
  4. czy ktos chce kupic dysk na ata polecam

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Huawei Y6 2018 (przez minutę żył w jeziorze i przeżył)
  7. Witam. Czy mogę bez problemu podłączyć zasilacz ze standardem ATX do płyty micro ATX? Z góry dzięki za odpowiedź (XD).
  8. WillSoon

    Masz czy nie?

    Nein Masz podkreconego procka??
  9. WillSoon

    Barierki Foster Valley

    I gdzie będę teraz skakał????!
  10. WillSoon

    Masz czy nie?

    Nein Masz Gtxa 1050 (lub wyżej)
  11. WillSoon

    Telefony?

    Zainwestowałbym w cegłę same plusy: - brak mozliwosci niszczenia wzroku - duża żywotność baterii - brak uzależniających gier - możliwość przybijania gwoździ - zarąbista wodoodporność (przy lepszych modelach) - możliwość gry w Snake'a (na starszych modelach) - wykonanie z materiałów najlepszej jakości - przetrwa długo nie będzie się zacinal - CENA
  12. WillSoon

    [ME] Interior

    no no dobrze jest
  13. przydałoby się odświeżyć
  14. dzięki bardzo za odpo na pewno skorzystam z rad!
  15. Witam mam pytanie do komputerowców... Czy opłaca się wcisnąć kartę graficzną gtx 1050 do procka intel core i5 750? Komputerek ma 4gb RAMu. Dodatkowe specyfikacje: Płyta główna: Asus P7P55D Aktualna karta graficzna: ATI Radeon HD 4800
  16. Tak jest wzór a co?? Sorry okularów nie miałem. Już jest.
  17. Nie chcielibyśmy już się o nic spinać, więc zakończymy dyskusje i poczekajmy razem na werdykt. Każdą decyzję przyjmiemy do wiadomości. ;P
  18. Nick funkcjonariusza: Inv Data i godzina zdarzenia: 05.10.2018r. Pełen opis sytuacji: W godzinach popołudniowych dzisiejszego dnia odbył się pościg. Goniło nas 3 funkcjonariuszy: @Shaane.* , @ShataN i @Inv. Pościg trwał w najlepsze. W pewnym momencie Mr.Pokemon wylądował nie na helipadzie po czym wsiadłem do niego i odlecieliśmy. Chwilę później mój szanowny kolega @Mr.Pokemon otrzymał zakaz prowadzenia maszyn lotniczych. Wszystko OK po za tym, że jeszcze raz podkreślam - trwał pościg. Pościg to jest jednak typ akcji RP! Akurat w tej akcji (podaję przykład) odgrywaliśmy rolę przestępców, więc @Mr.Pokemon nie miał prawa otrzymać zabrania owej licencji. Sądzimy, że została ona zabrana, dlatego, że funkcjonariusze byli zniesmaczeni i zdesperowani po tym jak nie udało im się nas schwytać i władować na dołek. Na dodatek "przestępca" Mr.Pokemon nie zrobił tym lądowaniem nikomu krzywdy, odbyło się to na odludziu. Mam nadzieję, że zostanie nam "poszkodowanym" wszystko wyjaśnione lub zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Gracz Mr.Pokemon otrzymał/a zakaz prowadzenia maszyn lotniczych przez Inv, powód: lądowanie poza lotniskiem ( 5 godzin ) Logi: >> Inv [78]: to poscig xd... << Inv [78]: helipad byl ? nie wiec Potwierdzą wyżej wymienieni funkcjonariusze. Ja, WillSoon.cj zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje
  19. Chcę $$, bo dużo straciłem w życiu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin