Nick funkcjonariusza: Inv
Data i godzina zdarzenia: 05.10.2018r.
Pełen opis sytuacji: W godzinach popołudniowych dzisiejszego dnia odbył się pościg. Goniło nas 3 funkcjonariuszy: @Shaane.* , @ShataN i @Inv. Pościg trwał w najlepsze. W pewnym momencie Mr.Pokemon wylądował nie na helipadzie po czym wsiadłem do niego i odlecieliśmy. Chwilę później mój szanowny kolega @Mr.Pokemon otrzymał zakaz prowadzenia maszyn lotniczych. Wszystko OK po za tym, że jeszcze raz podkreślam - trwał pościg. Pościg to jest jednak typ akcji RP! Akurat w tej akcji (podaję przykład) odgrywaliśmy rolę przestępców, więc @Mr.Pokemon nie miał prawa otrzymać zabrania owej licencji. Sądzimy, że została ona zabrana, dlatego, że funkcjonariusze byli zniesmaczeni i zdesperowani po tym jak nie udało im się nas schwytać i władować na dołek. Na dodatek "przestępca" Mr.Pokemon nie zrobił tym lądowaniem nikomu krzywdy, odbyło się to na odludziu. Mam nadzieję, że zostanie nam "poszkodowanym" wszystko wyjaśnione lub zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Gracz Mr.Pokemon otrzymał/a zakaz prowadzenia maszyn lotniczych przez Inv, powód: lądowanie poza lotniskiem ( 5 godzin )
Logi:
>> Inv [78]: to poscig xd...
<< Inv [78]: helipad byl ? nie wiec
Potwierdzą wyżej wymienieni funkcjonariusze.
Ja, WillSoon.cj zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje