No to tam po skosie zmniejszyłem do 0.7 czy jakoś tak ale też jak zobaczyłem jakie one duże jak cały parking zrobiłem to też byłem pod presją czasu bo wiecie UB XD
Siema!
to moja pierwsza praca w Edytorze zrobiłem ją na przeprosiny dla Bolka (ban) mówcie co źle jest bo się nie znam
Macie fotki:
I tu taka fajna siłownia pod dachem na świeżym powietrzu