Skocz do zawartości

Frixo

Gracz
  • Postów

    1 283
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Frixo

  1. @Kendall. zyjesz?

    1. BidoN

      BidoN

      • Ostatnia wizyta

        4 godziny temu

        Wydaje mi sie, że jest to mocna podstawa do stwierdzenia, że on jednak żyje
    2. Kendall.

      Kendall.

      gosciu du*a totalna

      auto sie rozdupcyło karta graficzna sie spaliła jak tu żyć

    3. Frixo

      Frixo

      Spokojnie zadbam o domek aby nie kipnal z rowerka

    4. Kendall.

      Kendall.

      elegancko jak kupie karte to wbije <3 

    5. Frixo
  2. Cześć,

    Chciałem Ci tylko przypomnieć, że szpącenie to super sposób na relaks po ciężkim dniu. Może dzisiaj wieczorem spróbujemy razem?

    Pozdrawiam, [Friko]

    1. Kendall.

      Kendall.

      Dzień dobry Friko,

      A co byśmy razem szpącili, o której godzinie by Ci pasowało?

      Czekam na odpowiedź, XYZ.

    2. Kendall.
    3. Frixo
  3. Ponoć od samego patrzenia +50 do szczęścia w kasynie
  4. Frixo

    Pokaż swoją twarz

    @Lilmxcioo.cj masz @.franek nie bądź faja pozwol sobie sie tu sprezentowac z roznego typu kasztanami itp @Kendall. ty tez
  5. halo bo zaraz wam na deweloperskim slotow zabraknie

    1. AdrianeQ82
    2. Aza*

      Aza*

      Więcej nie potrzeba

    3. Zatrymany

      Zatrymany

      spokojnie fryta, też się tam wbijemy zara 

  6. fabułka skonczona elegancko

  7. kurrr

    lfUfGf7.png

    1. KRISU.
    2. KRISU.

      KRISU.

      EJ FRIXO KIEDY ODC NA YT JA FAN Z 2016-17 czasów

    3. Kendall.

      Kendall.

      ja ci zrobiłem 60k bo cb kocham

  8. cos sie szpąci

    fHjVYMO.jpeg

    1. Frixo

      Frixo

      zas sie trzeba nauczyc renderowania itp moze cos z tego wyjdzie

  9. dzieki za poradnik stary

  10. odLGIjb.png

    powoli do przodu

    1. Frixo

      Frixo

      xjcadRd.png

      wloty na masce cyk

    2. Kendall.

      Kendall.

      taką to nie wstyd się pokazać

  11. Dziś opening gwiazdek cyk zobaczymy czy odda oby kasa była

    1. Frixo

      Frixo

      * [Zadania dzienne] Wylosowałeś 125 LP, gratulacje! 

      * [Zadania dzienne] Wylosowałeś 20000 PLN, gratulacje!

      * [Zadania dzienne] Wylosowałeś 50 LP, gratulacje!

      ała

  12. cyk gogus kupiony i zaczynamy go szpącic

    WYONYRU.png

  13. Drugi raz czlowiek kupuje auto z salonu i znowu bonu nie wzielo... jak go sie uzywa zatem

    1. umefor

      umefor

      Jak kupujesz to w panelu w prawo dajesz strzalke i tam masz bon

    2. Frixo
  14. moze teraz jestera zrobic no no

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin