Skocz do zawartości

Marcineq

Gracz (bez synchronizacji)
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Bez synchronizacji

Treść opublikowana przez Marcineq

  1. Siemka zrobisz mi avatara? Napis : Marcineq Intra/outra możesz zrobić coś takiego jak ma pajro tego chłopczyka ;p dzięki i potrzebuje to na jak najszybciej ;p
  2. Marcineq

    Dla Verki'ego

    Wszystkiego Najlepszego!! wszyscy piszą wszystkiego najlepszego dla naszego supportera!!! Sto lat sto lat niech żyje żyje nam !
  3. Asys ty tutaj nie pieprz mi bo ja na sygne czekam prawie 1tydz .. i pare dni ... wiec..
  4. "Ludzie odchodzą , przychodzą ale przyjaciele zostają <3 " - Bolek i inni którzy odeszli wróćcie na serwer .. !

  5. 3maj się wróć bo ktoś mi musi prawko zabrać
  6. Szczerze fajne ... Plusik za wykonanko ;3
  7. Nick :MrMarcinxD Opis sygnatury : Pogotowie i napis 4life i mój nick Czas : kiedy chcesz coś od siebie : dzięki za trud który w to włożysz czekam
  8. "Trudno jest żyć łatwo"

  9. możesz tą trzecią na dole zmniejszczyć do wymiarów avatara?
  10. ta 3 na samym dole daj na avatara dla mnie ;3
  11. Spx dam ci tylko na razie neta nie mam :Ppp
  12. spoko dam ci 1k nawet ale na razie na serwer nie wbije ponieważ neta nie mam ;pppp w pc bo się cos zepsuło i duppa ;ppp
  13. Zrobisz mi avatara jakąś laskę blondynkę w czapce i koszulce i majtkach z napisem na koszulce Marcin ? ;3
  14. "Czsami trudno jest żyć łatwo"

  15. Marcineq

    Siemandero :D

    Siemanko !!
  16. Wysyłać ,wysyłać czekam :3
  17. Siemka ta "zabawa" polega na tym , że każdy wysyła zdjęcia swoim pojazdów na 4life zdjęcie może mieć fotoszopa zapraszam do wysyłania swoim aut
  18. Nie ale może będę Masz Gta V?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin