Skocz do zawartości

Kamilo008

Gracz
  • Postów

    859
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kamilo008

  1. Kamilo008

    Grafika **FREE**

    Typ grafiki: avek Nick: Kamilo008 Tło: Nw. Cos pod moj nick Czas: nw Coś od siebie: Proszę o zrobienie. Od nowa
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nick z serwera:Kamilo008 Nick używany na Mumble: Kamil/Kamil_tel/Kamilo008 Ilość godzin przegranych na serwerze: 716h 10minut Nazwa kanału: Mokotów Nazwa podkanałów: Członkowie Spotkania Zarząd Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Oczywiście Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Oczywiście Coś od siebie: Prosiłbym o założenie, oraz nie znalazłem wzoru do tematu. Pozdrawiamy Mokotów
  5. #bezimiennyhahaniewiemczemuniemamdrugiegoaleok
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Kamilo008

    Odchodzę

    omg.. Jesli mn pamiętasz to zal ze odchodzisz
  8. Do 3 tyg daj mi czas i zabieram za 90-100k
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Kupie premke na 60day,place 15k troche wiecej nawet.
  11. Kamilo008

    Karta graficzna

    Jak potrafisz dobrać części to kosztuje nawet te 2.5k Najlepiej złóż sobie komputer na stronie komputronika ,będzie dobierał ci kompatybilne części ,następnie zamawiaj po kolei z koszyczka ^^ //Zamek oznacza ,żeby lock temat ? xD Tak. Dobra dzięki za komy. Ale zainstalowałem oraz z formatowałem pc i daje rade. Ale teraz gram na lapku.
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Mogę z wami pograć w fs ale jaki xdd Good
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Kamilo008

    Zawiechy frakcyjne

    Witam, może to do du*y ale pisze. No to jak lider lub v-lider frakcji daje zawieche to zeby miał w panelu/komende odnośnie zawiechy ze naciska na gracza lub wpisuje po nicku/pidzie i tam ma okres dania zawiechy np. Kamilo008 12.09.2017 Zle reprezentowanie frakcji. Coś takiego i zeby nie usuwac z panelu (chociaż nw czy sie usuwa ale by można takie wprowadzić) by to umililo prace zarzadowi i nie usuwal/dodawal bez przerwy..
  17. Kamilo008

    Karta graficzna

    No dosc stare. I dlatego chce wymieniac pi kolei. I karta graficzna to chyba gtx 1050 ti moze
  18. Kamilo008

    Karta graficzna

    Polecaciw karte graficzna 1050? A i jeszcze. Ponieważ miałem pewien problem z pc odnośnie ssd i karty graficznej (padly te dwie części) i koszt tego wynosi prawie tysiąc złotych i czy się opłaci kupywac, czy kupic inny komputer. Lecz kompa juz pod mocne gry to ok. 2.5k wiec chyba bd lepiej wymieniac czesci w kompie. Ale chce abyście mi wy dali zdanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin